Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38+5 napos terhes vagyok, még...

38+5 napos terhes vagyok, még nincsenek méhösszehúzódásaim. Viszont 22-re vagyok kiírva, ez jelentheti azt hogy túlhordhatom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető. Én 20-ra vagyok kiírva. Tegnap beszélgettem a dokimnak, mondtam, hogy már szeretnék szülni. Erre ő azt mondta, hogy szombaton ügyeletes, ha gondolom, szülhetünk. Aztán megkérdezte, mennyi volt legutóbb a méhszáj. 36 hetesen 2100-as. Erre közölte, hogy akkor nem túl valószínű, hogy szombaton szülök. Aztán kérdezte, hogy vannak-e keményedések? Vannak, így azt mondta, van rá esély, hogy ne legyen túlhordás.

Persze megkérdeztem, mit lehet még tenni. A válasz egyszerű: házasélet! :) És mondjuk lépcsőzés. De az fárasztó, maradok a szexnél. :D

2011. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos! Nekem se voltak jóslóim az első babával, nem is nyíltam. Mégis a 39. héten beindult magától a szülés,minden előzmény nélkül. Éjjel derékfájással kezdődött, de csak a bal oldalon fájt (azt hitték először a dokik, mert én a körzetihez mentem, hogy vesegörcs!), magát a fájásokat nem is éreztem... Délben mentem be a kórházba, este 10-kor megszületett a fiam.
2011. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is febr. 22-re vagyok kiírva! :)

Egyáltalán nem jelenti ha nincs jósló, hogy túlhordod. Első babám császáros volt farfekvés miatt, akkor is nagyon sokat, sőőt, rengeteget keményedtem, mégis a 39. héten amikor ki volt írva a császár még mindig zárt volt a méhszájam. Pedig ennyi keményedéssel...

Most is sokat keményedek és vannak menzis érzések a hasamban, derekamban, de a 36. héten még 3000-res volt a méhszáj.

Jó lenne ha a mai front kicsalná a babámat, de nem nagyon hiszem. :(

Hol fogsz szülni?

2011. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem jelenti a túlhrdást.

Nekem sem voltak méhösszehúzódásaim, semmi jele nem volt a szülésnek.Egyik éjjel elment a magzatvíz, rá 2 órára kezdődtek a fájások egyből 5 percessel(15 órán keresztül).

Kislány lesz, vagy kisfiú?

2011. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet :) Lehet, hogy holnap szülsz, lehet hogy 2 hét múlva.

Nekik egyiknél sem volt semmi előjel, 1. 39+3., 2. 40+6. hétre szültem.

Könnyű szülést!!!

2011. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Békés megyei vagyok.Elvileg kislány lesz és ez idáig az enyém is farfekvéses.
2011. febr. 12. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!