Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Múlt héten voltam orvosnál és...

Múlt héten voltam orvosnál és a papírra azt írta, hogy: "f Px/3, bem. Felett mozgó kop. " Ez mit jelent? Már nagyon kivagyok, mert a 40. hetet taposom, de a baba még mindig nem jelzi, hogy ki szeretne jönni.

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A betűk és a számok jelentését nem tudom, de gyanúm szerint valami méhnyakra vonatkozó adat lehet. A beemelhető, mozgó koponya azt jelenti, hogy a buksija még nem illeszkedett be, azt a doki vizsgálatkor meg tudja mozdítani. A kilátásokról nem igazán tudok, mert a legutóbbi vizsgálat óta akár be is illeszkedhetett a buksi. Az én fiam se illeszkedett be, én a 40. hét után császárral szültem. Nem igazán ezért hanem az életkorom (37 évesen első baba) illetve toxémia gyanú miatt.
2009. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg! Nemsokára kijönn!

A px3 az azt jelenti, hogy lejebb ment a hasad. Ez tutti!!! Így közel a cél!

3 ujjal a szegcsont alatt van a pici babád azt hiszem jól írtam. Mindegy a lényeg az hogy a pocid lejebb ment.


kop- jelenti szerintem, hogy koponyavégű fekvésű. kpf másnéven.

A többit sajna nem tudom.

Ne ijjedj meg ez a lényeg, mert ha baj lenne akkor szólt volna, hogy héé bent maradsz a kórházban nem mehetsz haza, mert viszünk szülni. Vagy ilyesmit mondott volna, attól függ!

A héten kell menned vissza!Szorítok, hogy minden okés legyen!

Nagyon könnyű szülést!

39+2 hetes kismama

2009. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm léányok!Már úgy túl lénnék rajta.
2009. febr. 9. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak kitartást!!!!
2009. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!