Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek volt eredetileg fogadott orvosa, de a szülésnél mégsem jelent meg?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha csak azok írnának, akikkel a fenti eset megtörtént.
2011. febr. 3. 18:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Volt dokim, nem jött be, pedig egy héttel előtte bizonygatta, hogy bár szabadságon lesz, tuti bejön. Persze nem, mert már ivott...úgyhogy a szülésznőm+ ügyeletes orvos volt ott. Azóta ahhoz az ügyeleteshez járok, mert nagyon meg voltunk vele elégedve.
2011. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11:11-es ritka az ilyen doki.Hozzám is bejött az ügyeletes,de pénzt nem adtam neki.Úgy voltam vele ha már a dokim nem volt ott akkor megmarad a rászánt pénz.De csomagot kapott azt elfogadta és látszott rajta hogy jól esett neki.Varratot nem kellett szedni mert felszívódót kaptam:D
2011. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy írok,bár velem csak majdnem történt meg,utolsó pillanatban visszaért az orvosom,azonnal el is folyt a magzatvizem,ahogy megkönnyebbültem-de láttam rengeteg esetet,ahol elutazott a fogadott doki és ügyeletesnél szült a kismama,meg merem kockáztatni,hogy ők jártak jobban..ugyanolyan ellátásban részesültek,és még a pénzük is megmaradt.
2011. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13:58

Nem baj, hogy írtál, sőt: nekem azért vannak kételyeim a dokimmal kapcs, hogy egyáltalán bejön-e, mert ő eredetileg a magánorvosom, kénytelen voltam hozzá menni, mert a régi Sztk-som rám se bagózott, de ebbe most nem akarok belemenni, szóval jókor jött, jó pénzért persze, még jó, hogy egy hónapban csak 1x kellett menni hozzá, ez is elég volt anyagilag..Nem egy egyenes jellem, mert mikor nőgyógyászt kerestem, aki elvállalja a szülésemet - mert a régi kerek-perec visszautasított - akkor azt lódította, hogy ő már nem dolgozik tb alapon a kórházban, csak a magánrendelőjében.Kiderült: nagyonis dolgozik a kórházba.Felmerült az NST vizsgálata, rákérdeztem, hogy hogyan oldjuk meg, mármint az anyagi részét, mert ugye minden héten kell most már járnom, akkor azt mondta, hogy egyszer a kórházban, egyszer a rendelőben néz meg.Először a kórházba mentem, akkor tök normális volt, UH-on is tüzetesen megnézett, most a legutóbbi alkalommal viszont volt egy kis gond a Ctg-vel, ugyanis "nem találták" a gyereket, annyira mozgott, ráadásul mellkassal előrefele feküdt, hogy nem tudták a szívecskéjét bemérni.Az asszisztens átvitte a papíromat, hogy ilyenkor mi van?Erre csak ráírta, hogy "megfelelelő" + "mozgás" és ennyi.Se uh, se szöveg hozzá, kiküldte a nővérkével a papírt, holott ott mindenki mást behívott.Én meg roppant blamásnak tartottam, hogy bekopogjak és én kérdezzek rá, ugyan megnéz-e Uh-on - mellesleg a 38.héten.Na, akkor esett le valahol, hogy lehet, hogy mégse nála fogok szülni?Úgy érzem - nem hiszem, hogy paranoia - elvárta volna, hogy elmenjek a pénzes vizsgálatra, akkor kicsit gálánsabb lett volna, de vhogy úgy vagyok vele, hogy jól jön így a babaváráskor az a pénz, amit neki dobnék ki ezekre a vizsgálatokra.Pff, a szülés ktg-éről nem is beszélve, ami cirka 50 ezer ft...

Köszi a válaszokat.

2011. febr. 4. 14:21
 15/16 A kérdező kommentje:
Jah, a lényeg, hogy nem én voltam vele inkorrekt: ő rendelt vissza a kórházba, nem én magamtól mentem.
2011. febr. 4. 14:23
 16/16 anonim ***** válasza:
NEKEM ELÖRE SZOLT HOGY MIKOR LESZ SZABI IMÁDKOZTAM IS HOGY A KICSI FIAM BIRJA KI ADDIG DE NEM BIRTA IGY A HELYETESÉNÉL SZÜLTEM ÉS Ö IS NAGYON RENDES VOLT IGY NEM CSALODTAM
2011. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!