Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnál szülésznőt ajánlani a...

Tudnál szülésznőt ajánlani a Szent Imre Kórházban?

Figyelt kérdés
Augusztus elején szülök. Olyan bábát keresek, aki maximálisan a természetes szülés híve és elkötelezett a gátvédelem mellett, de tapasztalt, rutinos is egyben. Ha van ajánlottad, írnál róla néhány mondatot? Köszönöm!
2011. febr. 1. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyulas Jolán. Ő a legjobb. Nekem Váradi Zsófia volt a fogadottam, este 7kor szóltam neki, hogy görcsölget a hasam (bent feküdtem már), megvizsgált, azt mondta hogy itt reggelig nem lesz baba, elment haza....este 9kor szülőszobára kerültem, 10 kor elment a magzatvizem, akkor szóltak neki, hogy talán vissza kellene jönnie. Negyed 12re ért vissza, akkor már a kitolási szakaszban voltam.... 10 és negyed 12 között Joli figyelt rám egy tündér, bevitt zuhany alá, labdára, nem mondom hogy kinyalta a fenekemet, de legalább figyelt rám, nem úgy mint a fogadott szülésznőm, aki ennyire volt képes, mint amit írtam...
2011. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja igen, a Szent Imrében csak természetes szülést pártoló szülésznőt fogsz találni. Az egész szülészet erről híres...
2011. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én Vass Gabival szültem. egy élmény volt! még a férjemnek is!

délután elfolyt a magzatvíz, bejött, megvizsgált, sokat beszélgettünk, aztán 10kor mondta, hogy hazamenne aludni, mert még nem kezdődött el. én örültem is neki, legalább pihenten jön. másnap délelőtt visszajött, délben indult el a szülés, fél4re született meg a lánykám.

a kórházban még 2x meg is látogatott, segített a szoptatásban.


ha 20 gyereke lesz (:-)), akkor is mindig őt meg fogom kérni, hogy segítsen.

2011. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
...gyerekem...
2011. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Tudnátok esetleg elérhetőséget is megadni? Privátban is jöhet!
2011. febr. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!