Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meséljen aki szült a Telki...

Meséljen aki szült a Telki kórházban?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok aktuális árlistát. Aki mostanában szült ott, mennyibe kerül a sima szülés, semmi extra. És ugyanott mennyibe kerül a terhesgondozás? (illetve megérte ott szülni?)
2011. jan. 31. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Aktuáliscárlistál emailben küldenek, ha írsz nekik. A sima szülés tudtommal 480 ezer, spinális érzéstelenítés +60-80 ezer, a császár árát nem tudom. ebben benne van a teljes szülés, 4 éjszaka bent tartózkodással 2 ágyas szobában (a másik ágyom az apa aludhat), napi x kaja+ital amit te kész (à la carte), orvosi vizsgálatok a tartózkodás idejére. Csak magadnak kell vinni piperecuccot, minden mást adnak.

Én még nem szültem ott, július végén fogok, ezért saját élményem nincs, csak olvastam/hallottam ott szült kismamáktól a sajátjaikat. A babaneten van egy nagyon hosszú Telkis fórum, azt babatervezéskor végigolvastam, érdemes.

A terhesgondozás 10x20 ezer ft, 10 kis csomagja van a gondozási csomagnak, alkalmanként 20 ezer ft-ot kell fizetni. Pl. az első csomag 9 hetesen voltam) vér-, és vizeletvizsgálattal indult (egy óra múlva megvolt az eredmény), majd ALAPOS belgyógyászati vizsgálat hosszú beszélgetéssel, ez után hüvelykenet vétel, ultrahang (ami nagyon tetszik, hogy nem vizsgálgatnak állandóan hüvelyen keresztül, nem nyúlkálnak feleslegesen, csak hogy érezd, hogy meg lettél vizsgálva). Nagyon gyorsan túl lehet lenni a vizsgálatokon, nem kell 1015 percnél tovább senkire se várnod, mindenhova kapsz időpontot, ebben nagyon profik a recepciósok, jól megszervezik a napodat.

Ami nekem a legfontosabb: nincs kórház-érzeted, csak a vizsgálatra veszik fel az orvosok a köpenyt (elég komoly kórház,-és fehérköpeny-fóbiám van egy régebbi nagyon rossz élmény miatt), ugyanakkor profizmus van, érzed, hogy vannak jogaid, te vagy a legfontosabb. Igaz, hogy meg kell fizetni, de nekem ez tisztább, mint a boríték-dugdosás és még számlát is adnak.

Öszegezve: 100%-an elégedett vagyok, és remélem, hogy egyszer minden kórház ilyen lesz.

2011. febr. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondanék, nagyon drága és nem éri meg.
2011. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Nekem megéri - nézőpont kérdése.
2011. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!