Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig tartott az...

Jázmin anyucija kérdése:

Szülés után meddig tartott az első menstruációd?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hetes és 5napos, 2 hetes kora óta tápszeres. 10 napja jött meg először, és 5napja szedem a fogamzásgátlót, de egyáltalán nem úgy tűnik, mintha már el akarna múlni. Nektek meddig tartott az első? Normális ez? Egyébként nem ömlik belőlem, de azért van.
2011. jan. 24. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lányom is 2 hetes kora óra tápszeres. Nekem 3 napig tartott a menstruáció. És azóta is ilyen rövid (5 hónapos a lányom).

Ne aggódj valakinek eléggé elhúzódik, lehet akár 7-8 nap! Ha azután sem csökken a mennyiség akkor keresd fel a dokid. De nem hiszem, hogy szükség lesz rá :)

2011. jan. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 10 napig tartott az első mensi, plusz még egy kis barnázás is volt utána... (nekem is 6 hét után egyből megjött), a második mensi 8 napig, a harmadik 7 napig tartott. Most itt tartok, remélem még csökkenni fog, és nem fog ilyen sokáig tartani...

Amúgy az első után nekem még furcsa volt, mert 10 napig véreztem, majd elmúlt, aztán pár nap múlva újra barnás vérzésem volt...de nem kell aggódni, mert még rendeződik ilyenkor a szervezet. Én azért ekkor felhívtam a dokimat, és azt mondta szedjek C vitamint pár napig (1000 mg-osat), az segít abban, hogy ne legyen ilyen sokáig vérzésed. Nekem bejött. Pár nap után elmúlt a barnázás is.

2011. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!