Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha ket hettel nagyobbnak...

Ha ket hettel nagyobbnak felel meg a babam merete, biztos hogy elobb fogok szulni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Á,ez csak körülbelüli érték.nekem hol 1 héttel nagyobb,hol 3 nappal kisebb volt,szinte sosem írták a kiírt időpontot uh-on.aztán mégis pont aznap született,amit legelőször a doki kiszámolt,és vagy fél kilóval könnyebb volt,mint saccolták
2011. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is mindig azt mondták, hogy nagyobb, mégis csak a 40. héten szültem.
2011. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

áááá

Nekem az elsőt mindig 3 héttel mérték nagyobbnak, pedig tudtuk a foganás idejét. Őt a 41. héten kellett indítani, szép nagy baba volt:)

A kisebbiket pedig mindig kisebbnek mérték 2 héttel, szintén tudtuk a foganás idejét, ám ő még nagyobb lett mint a bátyja, és őt a 42. hét elején kellett indítani.

2011. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babámat egy héttel nagyobbnak mérték,és a 40edik héten indították a szülést(már zavaros volt a magzatvíz).Nagy baba lett!
2011. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. másfél héttel nagyobbnak mutatkozott már a legelejétől kezdve. Végül 41 hét + 2 naposan indították be a szülést.
2011. jan. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig 2-3 héttel nagyobbnak mondták a kislányomat, aztán az eredeti kiírás volt aug.5, és aug.1-jén született meg, úgyhogy szerintem egyáltalán nem biztos, hogy előbb szülsz. Könnyű szülést, és sok boldogságot kívánok.
2011. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat:)
2011. jan. 16. 12:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor en vagyok ak ievetel,nekem 2 hettel nagyobban kmondtak,szinte vegig es kereken a 38. heten szuletett meg. :)

4 hetes mano anyukaja

2011. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!