Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes, első babás vagyok...

38 hetes, első babás vagyok és fogalmam sincs miért ilyenek a fájásaim? Volt így valakinek? Esetleg valami jó tanács?

Figyelt kérdés
Mindig éjjel görcsölgetek,olyan mensi szerű görcsök.Semmi rendszeresség nincs bennük.Gondolom ezek a jóslók.Ma éjjel erősebbek voltak és elég sűrűn jöttek.Reggelre már annyira fájt a pocakom,csak kínlódtam.Viszont ezek az erős görcsök csak pár másodpercesek voltak.Azóta is tart,de csak ritkán jön elő,úgy óránként 2-3.Amit nem értek,hogy ezek nem mensi szerűek,hanem mintha a beleim fájnának de iszonyatosan.Kb a köldök magasságában vagy az felett kicsivel.Ezek is jóslók?Vagy lassan itt az idő?Esetleg más bajom van?
2011. jan. 12. 11:31
 1/4 anonim válasza:
47%
azonnal hivd a dokid vagy a szülésznődet!
2011. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Adri baba ***** válasza:
Ezek lehetnek fájások,hívd fel a dokit vagy irány egy nst!!Írd meg mi volt,szurkolok hogy minden rendben legyen!!
2011. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!Ebéd után már nem görcsöltem többet és lefeküdtem aludni.Azóta sincs semmi bajom,így nem hívtam az orvosomat.Viszont 2X volt hasmenésem,pedig mióta babát várok jó ha egy héten egyszer vagy kétszer megyek nagy wc-re.Lehet tényleg a beleimmel lehetett valami,mert a tegnapi ctg,ultrahang sem mutatott semmit.Remélem most már jobban leszek,ha mégsem akkor holnap elmegyek egy vizsgálatra.

2011. jan. 12. 15:55
 4/4 Adri baba ***** válasza:

A hasmenés is lehet a szülés egyik előjel:)Én sem gondoltam volna de ez tény,örülök hogy jobban vagy,az nstre sem szabad adni semmi jele nem volt szerdán hogy szülni fogok(semmi fájás)Csütörtökön megszültem:)

Kitartás,drukkolok neked,írj ha megvan a baba.

2011. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!