Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz az első randi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz az első randi, vmi tanács?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és holnap lesz életem első igazi randija:) Vmelyik nap írt egy közösségi oldalon egy srác, egész nap beszélgettünk, és holnapra megbeszéltünk egy találkozót.

Még sosem találkoztam vele, tehát nem tudom hogy kéne üdvözölni, mikor találkozunk? egy sima "szia" vagy hogy?:) Meg igazából csak sétálgatni fogunk meg ismerkedni:)

Itthon nem mondtam a szüleimnek, mert akkor egyből elkezdenek kombinálni, pl. mikor bátyámmal voltam discoba és táncoltam egy sráccal, másnap már mindenki tudodd róla, még az egyik ismerősöm Egyiptomban is:D:D Tehát egyébként töri szakköröm lenne, így azt mondom ott vagyok, és ha szimpi a srác akkor majd a következő randit mondom:)

Esetleg van vmi tanácsotok első randira?:)


2011. febr. 14. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, védekezzetek óvszerrel.
2011. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, bár 18 éves létemre ezt felérem ésszel és nem is terveztem az 1. randin:)
2011. febr. 14. 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd,hogy valami lepukkant szállodába vigyen.
2011. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha a sima "szia" nem jó, akkor próbáld meg az: "Úristen, te lennél az?" megszólítást!
2011. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha feléred ésszel akkor miért nem tervezed az 1. randin az óvszeres védekezést?
2011. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ajj ne fárassz:)
2011. febr. 14. 17:41
 7/10 anonim válasza:

szerintem egy egyszerű szia megteszi, és mondjuk 2 puszi. legalábbis én így kezdtem a barátommal. aztán beszélgettünk, ismerkedtünk, és elcsattant az első csók is az első randin.

sok siekrt.:)

18/L

2011. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oké, nagyon köszi:):)
2011. febr. 14. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem pont Valentin napon volt:)

Elvileg, mostanra már túl vagy a randin, elmeséled milyen volt?

Elmeséljem én is?(nem akarom lefárasztani az agyad><)

2011. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem volt vmi nagy szám, facebookon meg msn-n többet beszélt, itt inkább olyan visszahúzódó volt, meg szűkszavú:/ Nem is csináltunk semmi értelmese, csak sétáltunk pár kört aztán leültünk, de kb. semmilyen közös témánk nem volt:/ Fura volt. De mesélj, a tiéd milyen volt?:D
2011. febr. 15. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!