Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jártatok már úgy hogy nem...

Jártatok már úgy hogy nem mentetek el szülés utáni 6 hetes kontrolra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mindig elmentem, mert az én érdekem, hogy megnézzék minden rendben. Ez nem olyan, mint a rákszűrés, aminél néha kimaradhat, én nem akartam kockáztatni.
2011. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne mennél el? Akkor menj a 7. héten, de a te érdekedben menj el.
2011. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
El akarok menni de úgy néz ki csak 9 hetesen tudok. Ez nem gond szerintetek?
2011. jan. 5. 13:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem voltam,azóta 3éves a fiam és semmi baj nem volt!
2011. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is csak a 8. héten tudtam menni, mert a kisfiam megbetegedett. Senki nem problémázott rajta. Annyi volt csupán a gond, hogy már nem mehettem a terhesgondozóba soron kívül, hanem a nőgyógyászaton kellett a soromat kivárni (4,5 óra)
2011. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell napra pontosan betartani :) Az a fontos, hogy a gyermekágy letelte után valamikor lásson orvos. Hogy az 6,7 vagy épp 10 héttel a szülés után van, igazán nem mérvadó.
2011. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen voltam, de még véreztem, így a rákszűrést nem tudták megcsinálni, így vissza kellett mennem 1 hónapra rá.
2011. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem voltam. Nekem is 3 éves a fiam. :)
2011. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindegy, akkor menj a 9. héten. Semmi extra nem történik ilyenkor, egy egyszerű nőgyógyászati vizsgálat. A szüléshez képest, ezt már meg sem érzi az ember. :)

Persze sok kedve nincs hozzá az embernek, de én biztos hogy nem hagytam volna ki a magam érdekében.

2011. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!