Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülni fogok? Sziasztok! 36...

Szülni fogok? Sziasztok! 36 hetes vagyok, a méhszájam már 4 hete kinyílt (akkor volt 2211),2. szülésem lesz, az első baba 2 óra alatt született meg, igaz ennek már 7 éve.

Figyelt kérdés
Eddig 3-4 naponta volt székletem, ma már háromszor, hányingerem van, még csak egy almát sikerült ennem. Nem tudom eldönteni, hogy feszül a hasam alja, vagy görcseim lehetnek-e? A baba mocorog rendesen. Javaslatok esetleg?
2011. jan. 3. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Úhh ha ilyen gyors volt az első is akkor én ilyen tünetekkel berongyolnék a kórházba hogy azért csak nézzenek már meg.

Amúgy nekem a második terhességnél hasonló értékeim voltak 36 hetesen és 39-ig húztam. Akkor nst után jól megvizsgált a dokim és aznap szültem is, de ugyanilyen bizonytalan tüneteim voltak nem éreztem egyértelmű fájást csak olyan kellemetlenül feszült a hasam alja és kiderült hogy már 4 ujjnyira nyitva voltam.

2011. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem első baba volt,de a hasmenés stimmel,enni nem tudteam,viszont nekem akkor már alig mozgott és egyértelműek voltak a görcsök.
2011. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha ilyen sok idő telt el a 2 szülés közt akkor nem feltétlen fog előbb jönni.....

sztem még várj, vagy a dokival beszélj hogy nézzen rád de bármi lehet ebből még :))

2011. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!