Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki az itt, aki úgy érzi, hogy...

Ki az itt, aki úgy érzi, hogy ő szült a legidősebben? Vagy van az ismeretségi körében idősen szülő nő? És hány éves?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 22:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
anyukám 41 évesen szülte az 5. gyerekét.(az utolsó 2 véletlen gyerek és mindegyőnk 1 apától).anyósom a férjemet szintén 41 évesen szülte,ő tervezett volt(sok volt elötte a vetélése)
2010. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
A volt szomszédunk sacc per kb 60 volt, mikor a babáját szülte :)
2011. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A mai időkben az a RITKA aki 30 alatt szül. A szülés ideje egyre jobban kitolódik. Na nem azt mondom, hogy 70-ig kell várni mint az az indiai nő (én akkor már nem szülnék)De a 40-50 közötti szülés ma már teljesen általános és semmi különös nincs benne!


Az a bunkó orvos aki "öreg"-nek nevezett egy 31 éves ifjú hölgyet....az vagy elmebeteg vagy simán csak faragatlan bunkó. Én biztos lekevertem volna neki egy pofont!


Eszenyi Enikő színésznő 50 éves és még nincs gyereke de még "reménykedik" (ezt ő mondta így egyszer...)


És ha megnézitek a külföldi ilyen-olyan sztárokat, nagyon sokan 40-45 évesen szülték az ELSŐ gyereküket.........

2011. jan. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%

Én 35 voltam az első gyerkőcnél, 38 a második-harmadiknál (ikrek). Igaz, ők lombikbébik, nem jött össze természetesen, ezért húzódott ki így.


Negyven évesen nekem is mondta már azt nőgyógyász, mikor ultrahangon egy kis cisztát talált, hogy "Ebben a korban már a nők 80%-ának van cisztája". Legyintéssel kísérve a kijelentést.

Azóta kiderült, hogy nem ciszta, csak a varrat nyoma volt .... ugyanis az ikrekkel császároztak.


Szerintem egyébként így "öregesen" több türelmem van a gyerekeimhez, mint a "fiatal" anyukáknak.


Mindent bele!

2011. jan. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%
Én 30 éves voltam az első gyerkőc születésénél a másodikat 38 évesen szültem. Úgy gondolom, hogy manapság semmi kivetni való nincs abban, ha az ember lánya 30 után szül sőt tendencia is ezt igazolja egyre inkább. Azt hittem, hogy már "idős" szülő vagyok a másodiknál, de meglepődve láttam magam körül, akár orvosnál, kórházban stb. hogy, nem én vagyok az egyetlen. Talán tudatosabbak is vagyunk, a felfogásunk és a világnézetünk is más, de ami a legfontosabb és ez saját tapasztalat a türelmem jóval, de jóval magasabb mint huszonévesen.
2011. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13%
Egy ismerősöm 34 évesen szült, és már így is "zizi" a gyerek.
2011. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Dédnagymamám meg a legidősebb gyerekét 44 évesen szülte, aki főorvos.
2011. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Apósom is 42 évesen csúszott be a szülei életébe :). Egyátálan nem zizi, egészségileg meg valami hihetetlen milyen egészséges (soha semmi baja nem volt most 55 éves) és jól néz ki. A velem egykorú csajok is utánafordulnak. Szóval hidd el az hogy zizi-e vki vagy nem az nem ezen múlik.
2011. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
En 37 evesen szultem az elsot (nem rajtunk mult, hogy csak most jott a baba). Mar en is "oregnek" szamitottam az elso szuleshez (extra vizsgalatok, a korom emlegetese, mint kockazati tenyezo). En nem erzem magam oregnek a gyerekhez, orultunk, hogy vegre "osszejott" es szuletett egy babank. Persze jobb lett volna 30 evesen szulni, akkor meg fizikailag jobb allapotban voltam :), de ezen valtoztatni nem tudok.
2011. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
a világrekord 69 év asszem
2011. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!