Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a negyvenedik héten befekte...

Ha a negyvenedik héten befektetnek, és még semmi jele a szülésnek, akkor mikor indítják meg legkésőbb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Legkésőbb a 42. héten, de ritkán várják ki, megindítják hamarabb. Beszélj a dokiddal, én 40 hét 2 naposan meg tudtam győzni, hogy a 4,5 kilós fiam kijöhet már. ;)
2010. dec. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem 41+0-n indították.
2010. dec. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
ezt a babát tuti túl hordo maximum 4 hétel de előb megindithatja
2010. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kiírt napon megindították,de én veszélyeztetett terhes voltam!2és fél nap vajúdás után császárral szültem meg a kisfiamat!
2010. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kórháza és orvosa válogatja.


Az elsőt 40+4en délelőtt akarta indítani a dokim, mert akkor volt ügyeletes, de hajnalban megszültem:)


A másodikat máshol szültem, itt nem lehetett dokit választani,és itt 42+0 voltam, amikor indították.

Addig mindenféle vizsgálatok vannak, és bármi eltérést észlelnek, indítanak.

2010. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem 40 hét 5 naposan akart a doki befektetni a kórházba, de 40+3 napon megvizsgált és zavaros volt a magzatvíz, így egyből indították is a szülést. Amúgy nekem is 41 hetesen indította volna.
2010. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!engem 39+6 naposan fektettek be(rossz nst miatt,másnap azonban már nem engedtek haza túlhordás miatt,de sok ember szerint csak kevés ember volt az osztályon)na a lényeg.Akkor befektettek és 40+6 naposan kérdeztem rá,hogy mi lesz már velem?mikor indítanak?erre az orvos:miért mikorra volt kiírva?mondom múlthét keddre.Az orvos egyből beírta hogy akkor holnap indítják.A lényeg ha nem kérdezek rá,lehet hogy hagytak volna még pár napot.Szóval majd kérdezősködjél,nehogy te is így járj.
2010. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!