Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dél-pestiben hogyan működik a...

Dél-pestiben hogyan működik a progis császár? Előtte befektetnek, vagy csak a műtétre kell bemenni?

Figyelt kérdés

Babának mit kell vinni? Pelenkát biztos,de ruhákat is,vagy azt adnak?

Műtét után van lehetőségem,h Apa velem legyen egy ideig?

Minden érdekel,ami a progis császárral kapcsolatos.

Köszönöm szépen

37+2 hkm


2011. febr. 25. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak azt tudom leírni ahogy az unokatesómmal volt ill. amit láttam.

Ő az nap reggel feküdt be.Majd mivel neki elég komplikát műtéte volt(más egészségügyi okok miatt)egy kicsit bealudt a baba is az altató hatására és inkubátorba került.Így az u.tesómat a patológiára tették.De a "rendes csaszisok" oda kerülnek a gyerekágyi részre.Oda nem mehet be a párod,csak az nap amikor még nem kelhetsz fel.De ezt az ajtóra is kiírták,majd fogjátok látni.Ruhákat azt ők adják de készülj fel mert az az angol pólya engem kikészített totál,mert állandóan a nyakában volt a fiamnak.Egy jó tanács:majd arra figyelj hogy nagyon megszorítják rajtuk az angol pólyát.Nekem speciel ez miatt bukott többet a fiam mire rájöttem hogy mitől.

Ha tudok szívesen válaszolok neked csak kérdezz nyugodtan.

2011. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Valamennyire ismerem a helyzetet,mert a fiamat is császárral szültem,sürgösségi volt,és most elvileg progis lesz,ezért érdeklődtem.Nincs dokim,és eddig senkinek nem mondott nagyon semmit.Annyit hallottam,h pelenkát,popsitörlőt,krémet,ilyeneket kell vinni (fiamnál semmit nem vittem,nem is szóltak...),gondoltam hátha más is változott. (Anno nem volt hívó a folyóson,most van az is.

Az angol pólyát ismerem,sajnos.A gyereknél is nagyon szorosra volt kötve.Mikor átpelenkáztam,és kicsit lazábbra hagytam,úgy leordítottak,h nem jó,és meghúzták,h csak néztem.Nem szabadott lazítanom rajta... :(

KÖszi mégegyszer. Ha erről a hívóról tudsz részletesebben,azt szívesen venném (minek van,ki lehet e menni látogatási időn kívül is,ha kihívnak,stb.).

Szóval műtét után bejöhet velem párom a szobába,ahova beraknak? Utána már nem,azt tudom,csak én mehetek ki látogatásnál.

2011. febr. 25. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a hívó az úgy működik hogy kint lesz a falon egy névsor és a nevek mellett azoknak a szobáknak a számai ahol fekszenek a kismamák.Igen kimehetsz látogatási időn kívül is,ezt nem szabályozz(hatj)ák be szerintem.Oda mész ahova akarsz.A babát olyankor beviszed a csecsemősöknek.

Mivel a babák egyszer 7-8-ig aztán 10-este 11-ig vannak kint,hozzám meg este 7-kor tudtak jönni a férjemék és anyumék látogatni.Viszem be a fiam hogy berakjam erre megszólal az egyik csecsemős hogy de csak egy 15 percre.Mondtam neki ok és ott hagytam a pi...ba.Tudod mikor mentem vissza mikor úgy örültem hogy ott volt az egy éves fiam is és minden hozzámtartozó!Az a dolguk és kész.Büdös a munka nekik ez a helyzet.Túlságosan el van velük szaladva a csikó!!!!

Nekem nem szóltak azért mert meglazítottam a pólyát.Mertek volna szólni.Szorítsa meg magán és legyen így egész nap majd rájött volna.ÉN mindig úgy adtam vissza hogy laza volt rajta,de soha senki nem szólt érte.

2011. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja a hívóval kapcsolatban elfelejtettem leírni hogy általában az nap már nem csak más nap teszik ki a nevedet és mellé a szobaszámod.
2011. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

-Nekem kivették a kezemből a gyereket,és átkötözték rajta a ruhát,közben kaptam az ívet,h miért csinálom így,a babának ez nem jó,stb.Csak néztem.Első nap reggel,mikor először hozták hozzám a fiam,feküdtem hanyatt (ugye 9-10 órával előbb v a műtét,oldalra nem bírtam feküdni),mondtam,h így nem tudom megszoptatni,segítsenek vmit kitalálni,felülni,v bármi.Ráförmedtek,h nem dől össze a világ,feküdjek,majd legközelebb,ha hozzák,már úgy várjam,h tudjam szoptatni,most akkor ismerkedjek vele.Többiek is csak néztek,h szépen leráztak,első babás,örültem,ha ösztönből tudom h kell szoptatni,mert nem segítettek volna... Na mindegy.

A hívót nem biztos,h fogom használni,mert mindenki délután lesz itthon,szóval úgyis akkor jönnek majd látogatóba.Egy + babával kevesebb,akivel időn kívül kellene foglalkozni... :)

Köszi a választ.

2011. febr. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!