Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Attól, hogy én nem hizok a...

Attól, hogy én nem hizok a baba sulya gyarapodik?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok, kb. 20kg-ot hiztam a terheségem alatt. Az orvosom szolt, hogy figyeljek oda a hizásra, és én megprobálok odafigyelni, hogy mit és mennyit eszek. Kb 2 hete nem igazán hiztam 1dkg-ot se. Érdekelne, hogy ettöl még a babám ugyan ugy gyarapodik, vagy ő sem hizik. Hozáteszem, hogy elég nehezen viselem ezt a terheségemet.
2010. dec. 28. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a baba felveszi a neki szükséges mennyiségű tápanyagot, ezen ne aggódj. hamarosan túl vagy rajta, kitartás:)
2010. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja! Én az utolsó 2 hónapban 3 kilot fogytam, az egyébként se nagy súlygyarapodásból, nem fogyóztam meg ilyenek, meg ne kövezzenek azért írom, hanem gondok voltak, és azt hittem baj lesz, hogy fogyok. pedig dehogyis! egészséges 3 kilos babám született :)
2010. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a 35. hétig kb 12 kg-ot híztam. Tovább nem, mert akkor megszületett a kicsi 2600 grammal. És ez azért nem olyan rossz súly egy ekkor született picinek.

Szóval attól mert te nem hízol, a kicsi gyarapodhat szépen!

2010. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell izgulni.Én is izgultam mivel az első 6 hónapban felszedtem 10kg,és mondta a védőnő hogy ez baj mert az utolsó 3 hónapban fogok a legtöbbet hízni.Erre meg 2 hónapig egy grammot se híztam(de uh-os papír szerint a baba igen)majd az utolsó hónapban híztam 2kg-ot.A kislányom így is 3650grammal született,és a szülés(császár)után 3kg maradt rajtam.

Úgy-hogy ne izgulj,a baba hízik tovább.

2010. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Én összesen 9,5 kilót híztam és a babám 4,08 kilóval született.
2010. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nyugi !

nem rész szült egy barátosném aki terhessége alatt egy picikét sem hízott inkább fogyotta gyerek 4 kilo 25-el jött világra ősszintén mondom ekkora ujjszülőtet még nem láttam

szerintem nem kel adodnod :)

2010. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!