Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy annyira...

Van olyan, hogy annyira nagyot nő hosszában a baba, hogy a súlya nem gyarapodik?

Figyelt kérdés
Most 3,5hós a lányom, a 9 nappal ezelőtti méréshez képest fogyott 40g-ot. pedig szépen szopizik, jókedvű. most 5,5kg. közben úgy látom, nagyon sokat nyúlt, növi ki a ruháit.
2010. okt. 22. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm azt mondta, hogy egyik héten inkább a súlya, a másik héten inkább a hossza nő a babának, de ez csak az első 3-4 hónapra igaz, amíg nem mozog sokat.
2010. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sztem van!

22 hós kislány anyukája

2010. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze van.Az is lehet h kikakilta,pisilte magát a mostani mérésnél.
2010. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

sajnos most pont még bent van a kaki, úgy lett kevesebb.


köszi!

remélem, nincs semmi gond...

2010. okt. 22. 14:00
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a védőnő, hogy a heti méréseket sokha nem szabad összehasonlitani, csak a havikat! lehet, hogy most éppen nem hizik, jövőhéten meg dupla annyit fog! Ne aggodj! Nekünk is változó étvágyunk van lehet az is.
2010. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan is volt, hogy hirtelen annyit nőtt, hogy fogyott is. Az orvos mondta, hogy azért kevesebb a súllya, mert hirtelen nőtt. Persze én nem értettem, de igazat adtam neki.
2010. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ez vigasztaló!

köszi!

2010. okt. 22. 14:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyi, ne foglalkozz 40grammokkal, mert megzavarodsz. Én is abba a hibába estem, hogy folyton mértem a babát, pedig szemmel láthatóan nőtt, de én mégis a körmöm rágtam le sokszor, ha azt láttam, hogy "visszafogyott". Próbáld meg leszűkíteni a méregetést max.2 hetente, csak hogy megnyugodj.

Ilyen eltérés lesz is még, majd amikor elkezd mozogni is.

Ne aggódj! Ha látod, hogy szépen fejlődik, akkor biztosan nincs semmi gond!

2010. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!én pont igy jártam a kisfiammal,igaz ő már 10 hónapos,de most volt elöször,hogy nem hizott,hanem fogyott.Viszont hosszra 5 cm-t nött 1 hónap alatt.9 hónaposan volt 10460 gramm és 75 cm,10 hónaposan pedig 10380 gramm és 80 cm.

De megnyugtatott a doki,hogy semmi gond nincsen,ő most nem hizott,hanem nyúlott.

Persze ő már egész nap mászik,lépeget,egy percre sem ül le,ennek is köszönhető,hogy leállt,az a nagy súlynövekedése.

2010. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi! megnyugtattatok!

jó babázást nektek!

2010. okt. 22. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!