Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon, Dr. Steierhoffer...

Miskolcon, Dr. Steierhoffer Györgyel kapcsolatban, milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
2008. jan. 19. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a világ legjobb orvosa!!!!

Négy gyermeket "szültünk együtt"!!!:)

Csak jókat tudok mondani Róla!!!!!!!!


Üdv, Vasné Márton Judit

2008. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Én meg csak rosszat tudok mondani róla. Állítólag piál is.
2008. aug. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat.Azóta már váltottam és nem hozzá járok.
2008. aug. 16. 07:32
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Ő a nagy betűvel irandó ORVOS. Rendkivül tapasztalt nagytudású, lelkiismeretes.Közvetlen, megértő, csak jókat tudok mondani Róla. Nyolc éve az orvosom a barátnöm ajánlotta aki régi betege és közelebbről is ismeri. Irigye az rengeteg van. Én még rosszat nem tapasztaltam de nem is hallottam Róla!
2009. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
76%
A doktor úr jó ember. És csakis jó ember lehet jó orvos. Harminc éve vagyok a betege. Már a gyermekem szült nála. Csak jót tudunk mondani róla.
2009. jan. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Sziasztok. 2. vagyok. Akkor lehet hogy rossz hangulatban fogtam ki, nem tudom. De azért miért kell lepontozni, amiért nekem nincs jó tapasztalatom róla? Ilyen is van. Ő sem lehet tökéletes, mert ha az lenne, akkor isten lenne. Különben orvosom volt, még terhesgondozáson normális volt, megbeszéltük, hogyha szülök, bejön. Ennek ellenére amikor beindult a szülésem, még a telefonját is kikapcsolta, nem lehetett elérni. Mint utólag kiderült, otthon volt, csak épp nem volt kedve bejönni. Most ezek után, ti milyen véleménnyel lennétek róla? Szerintem engem is meg lehet érteni, és nem lepontozni kell egyből. Egyébként ezek után én is utánajártam, és úgy hallottam, hogy iszik. Hát nem tudom.
2009. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már sajna én is rájöttem, hogy nem nekem való orvos.Neki nem sikerült a babát összehoznia, ellenben egy másik kedves dokival, akinek mindent köszönhetek.Rosszat nem írok a dokiról, de már orvostváltottam, és nem bántam meg.
2009. jan. 24. 09:45
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Én azt gondolom, hogy egy köztiszteletben álló, jónevű (népszerű) orvosról nem tisztességes dolog ezt állitani. Nekem két gyermeket segitett a világra hozni, és az édesanyám életét is ő mentette meg.Rengeteg ismerősöm jár hozzá és valamennyien dicsérik.
2009. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nála születtem, a barátnőm egészségügyi dolgozó. Édesanyám és a barátnőm is őt ajánlották. Nem bántam meg, hogy hozzá járok. Lelkiismeretes jó orvos. Elötte sajnos sok nőgyógyásszal találkoztam és közel sem voltak ilyen jók a tapasztalataim mint vele. Rengeteg betege van. Ez pedig magáért beszél.
2009. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Akihez mindig bizalommal fordulhatsz :


[link]

2010. jan. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!