Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elotej es szules? Van osszefug...

Elotej es szules? Van osszefugges kozottuk?

Figyelt kérdés
Ugy ertem az elotej mennyisege jelezheti elore a szules kozeledtet?
2010. dec. 18. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van akinek már a 28. héten van előteje, és van akinek nincs is.
2010. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előtejből semmire sem lehet következtetni. Az első babámnál 22 hetesen jelent meg, rendes időben szültem.

Sőt az előtej megléte nem utal arra, hogy az anya tud-e majd szoptatni!

2010. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,mert nekem is mar volt rendesen elotejem 6honaposan es most vagyok a 38.hetben,minden a tervek szerint....
2010. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előbbiek válaszát erősítem, nincs összefüggés, legjobb barátnőmnek már 1 hónappal a szülés előtt ömlött az előteje, nekem egyáltalán nem is volt, szülés utáni nap indult meg a tejem.
2010. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NIncs.
2010. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen....csak azert kerdeztem mert valamelyik ejszaka is arra ebredtem hogy az elotejben furdok...
2010. dec. 19. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:

18:06-os vagyok, barátnőmnek is így volt. Ez kellemetlen, de teljesen ártalmatlan dolog. Én a szülés után voltam így, amíg nem állt be a tejtermelés, és naivan pólóban feküdtem le aludni, mint korábban is. Hát jó pár hétig melltartóban, melltartóbetéttel kellett aludnom, mert úgy legalább a melltartóbetétbe szivárgott a tej, és nem arra ébredtem, hogy két nagy folt van a pólómon, én meg hozzá vagyok ragadva...


Kitartás, nemsokára "értelme" is lesz, hogy folyik a tejed. :-)

2010. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!