Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első baba születése előtt,...

Az első baba születése előtt, hány nappal szállt le a hasatok? Minden esetben le kell szállnia?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok, és mindenki azt mondja, kihúzom a végéig a terhességet, mert még teljesen fent van a hasam. Már alig várom,h. leszáljon, mert akkor már tudom,h. nincs sok hátra?!
2010. dec. 17. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem is szállt le:)

Szerintem egyéni:D

2010. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg végig lent volt, mindenki azt mondta előbb fog jönni, de amikor beindultak a fájások, akkor egyszerűen "leesett" a hasam, nem csak a tenyerem fért be a mell és a has közé, hanem még a férjem tenyere is. :-) Ez szerintem nem jelent semmit, tudom, hogy ez a 2hét már nagyon nehéz, de kitartást!!! :-)
2010. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen nagyon lassan telik ez a 2-3 hét. Úgy elszaladt a terhességem, h. nem is emlékszem rá,:) most meg, nem akar telni! MEgállt az idő.
2010. dec. 17. 15:40
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem szállt le a hasam. Süssél főzzél díszítsd karácsonyra a lakást. Így hamarabb telik az idő:)
2010. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha csinálsz sok mindent akkor hamrab el tleik az idő szülés beindul 39.40. hétre vagy túlhordod
2010. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem leszállt jóval elöbb a babámat 4 nappal hordtam túl. Nekem igazából azért állt meg az idő és kutyagolt csigatempóban, mert hatalmas voltam a végére. Alig bírtam menni, fájt mindenem, aludni nem bírtam, vagy ha sikerült pisikörútra kellett indulnom...megváltás volt, mikor végre úgy döntött a kicsike, hogy kibújik!

Mindenki azt mondta elöbb fogok szülni...hát nem így lett.

2010. dec. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hete lent van a pocakom de ez a kiscsaj az Istennek se akar megindulni kifelé:D

Erre rájön még a vizesedés és a néha gyengébb néha durvább jóslók, na meg persze feszeget belülről szegényem mert már nemigen fér el.36.héten 3000-s méhszáj volt, azóta nem volt vizsgálat.Tehát a pocak leszállása sem mérvadó :)

38+5 hetes kismami

2010. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hú, nekem egy bő hónappal a megszületése előtt lement a hasam, örültem is, hogy na, biztos mindjárt szülök. Tök jó volt, sokkal könnyebb volt beülni a kocsiba. :) Viszont a gyomlálás, veteményezés és az irodában ücsörgés nem nagyon ment már a vége felé.

Aztán 5 napos terminustúllépésünk volt.

Szóval lehet hogy tényleg nincs összefüggés. Lehet, hogy Karácsonykor a Jézuska meghozza. Próbálj beszélni vele. ;)

2010. dec. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
egyik terhességnél se szállt le.
2010. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is a válaszokat. Ma is voltam NST.-n, a doki azt mondt, ILYEN szép eredményt ritkán látni. Szóval a babám nagyon jól érzi magát még odabent.
2010. dec. 19. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!