Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Faj a szemeremcsontom nagyon,...

Faj a szemeremcsontom nagyon, ugy jarok mint egy pingvin, szerintetek eselyes, hogy hamarosan szulok?

Figyelt kérdés
Faj meg a derekam, ez ugy folyamatosan, mint mikor meg kell jojjon, s alol a hasam is fajdogal. 38+5 hetes vagyok... Ez a szemeremcsontfajas nagyon durva. Ha ulok nem nagyon erzem, de ha jarok, olyan, mintha szet lenne csuszva ket csontom... szettett labakkal tudok csak jarkalni... Ez mar jelentheti azt, hogy nincs mar sok?
2010. dec. 2. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen és hasonló dolgokból senki sem fogja tudni neked megjósolni, mikor is fogsz szülni :) Nekem félidőtől fájt alul mindenem, teljesen normális időben szültem. Persze, így az utolsó hetekben bármikor beindulhat a szülés, amikor azt a babád beindítja. Minden jót! Könnyű és mihamarabbi szülést!
2010. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármikor akár le is állhatnak ezek a fájások.A szülés beindulását jelző fájások járkáláskor nem fájnak,pihenéskor pedig fájnak...
2010. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Igazabol alig varom mar, hogy szuljek :) S ezt a "hamarosan"-t ugy ertettem, hogy 2-3 napom van meg hatra? :P

De amugy gondoltam, hogy csak joslo, de ugy remenykedek benne, hogy nah, kesz, beindul!

2010. dec. 2. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellegű csontfájdalmak a tested azülésre való felkészülése miatt vannak. Készül a hely a babának. Az első gyereknél a legrosszabb, aztán minden szüléssel kevéssé tapasztalható. Amúgy az szülés után az sem lesz leányálom, amikor ez a folyamat hellyel-közzel visszarendeződik. De ez személyenként változó.

Ne sürgesd a szülést, olyan gyerek még nem volt, aki benn maradt. Inkább pihenj sokat, és élvezd a szabadság boldog óráit, töltődj fel, csodáltasd a pocakodat. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a baba érkezése után rab leszel, csak hát egy csomó minden megváltozik. Sok boldogságot kívánok neked!

2010. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!