Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fájdalmas a burok...

Nagyon fájdalmas a burok repesztés?

Figyelt kérdés

Holnap kell bemennem a korházba, kedden már elkezdett nyílni a belső méhszájam. A dokim mondta, meglátjuk pénteken hogy állok, hogy bent kell e maradnom már vagy nem. Ha véletlen felajánlja hogy megindítja a szülést, ha már ott vagyok(hallottam már ilyet akik nála szültek), akkor gondolom burkot repesztenek?Az nagyon fájdalmas?vagy hogy zajlik a szülés megindítás?

Nagyon izgulok:)

40 hetes kismama


2010. dec. 2. 15:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

19:56-os vagyok

Akkor én már tényleg nem tudom mit műveltek velem. Programozott császárom volt (betegség miatt meg a baba is faros volt), felfeküdtem a vizsgálóra, azt mondták burokrepesztés lesz, kb. negyed óráig tartott, de nekem annyira fájt, hogy csak na! Rosszabb volt mint műtét után felkelni! Aztán ömlött a magzatvíz... Mit csinálhattak velem???

2010. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
lehet hogy megcsíptek ott neked valamit véletlenül a burokkal együtt, vagy a méhszájat vagy hüvelyfalat...
2010. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi hogy belekérdezek,de progis császár előtt burokrepesztés?Nekem ez új!Az első gyermekemmel nekem is burkot repesztettek és nem fájt,pont azt éreztem mint más,ahogy írták.A második babám nekem is progis volt,de nem volt burokrepesztés.
2010. dec. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Na meg nem értem mért volt negyed óra,nekem pár perc volt a vizsgálattal együtt.
2010. dec. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Akkor mit csináltak velem, ami annyira nagyon fájt???

Bementem, levetkőztem, mondták felküdjek fel az ágyra, ott a doki negyed órán keresztül csinált valamit (amire azt mondták burokrepesztés), szenvedett rendesen mert valami nem jött össze, aztán jött a magzatvíz, aláírtam a papírokat, mentem az előkészítőbe és a műtőbe...

Nálad hogy volt kedves utolsó?

2010. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A kislányomnál először zselével tágítottak,mert még nem akart kibújni,aztán infúzióval,amikor két ujjnyira nyitva voltam akkor repesztettek burkot,de tényleg csak annyi volt hogy megnézte mennyire tágulok és elcsípte azal az ollóval.De sajna császárral végződött.A kisfiam progis volt a előző császár és egyéb problémák miadt.Reggel kellett mennem,papírozás,átöltözés,megvizsgált a doki,megitattak valamit gyomorsavra,aztán infúzió,katéter és a műtőben megkaptam a gerincbe szurit,burokrepesztést nem tudom mikor csináltak,mert hamar elzsibbadtam,de hamar kiemelték a kisiam!ÉN A HELYEDBEN MEGKÉRDEZNÉM LEGKÖZELEBB A DOKIT!
2010. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírásért,de a bébi itt az ölemben.
2010. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:10-nek

Lehet, hogy kézzel kicsit tágított, hátha megszülsz természetes úton. A kézi tágítás állítólag nagyon fájdalmas dolog (nekem szerencsére nem volt rá szükség), de ez nekem is új hogy prigis császárnál burokrepesztés?? A barátnőmnek nem volt. De belegondolva, miért repesztenek, ha egyszer úgyis felvágják, mert ki kell emelni a babát?? Úgyhogy én arra gondolok, amit az elején írtam, hogy próbálkoztak, hátha nem kell a műtét.

2010. dec. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,h tényleg rásegített kézzel, nekem a hüvelytablettánál volt ez, ketten nyomtak vissza, én legszívesebben leugrottam volna a vizsgálóágyról...az orvos meg kézzel tágított, na a szülési fájdalmakat ahhoz képest meg sem éreztem.

Mondjuk szemétségnek éreztem, mert senki nem mondta, h mire számíthatok, egy ujjnyira nyitva voltam, azt hittem, h azt a kis tablettát meg sem érzem, utána mondták el, h ilyenkor az orvos "kicsit" rásegít.


Szerintem neked is ez volt.

2010. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!