Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült már közületek valaki...

Szült már közületek valaki ugy hogy közben porckorongsérve volt? Milyen volt igy a szülés és a terhesség?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben is lehet természetesen szülni vagy ilyen esetben császár?
2009. jan. 14. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek rendben a porckorongjaim, de még sérv nem alakult ki. Nagyon féltem a várandósságtól ilyen értelemben, de nagyon érdekes, semmi, de semmi bajom nincsen vele. Soha egy napig sem fájt, pedig előtte azért jelentkezett rendszeresen. Természetes úton is szülhetek. Természetesen azért vannak különbségek betegek és betegek között, mindenképp jelezd a dokinak, s ha akut probléma, akkor fekve kihordod, s császárral megszülöd. Megoldható ez is. Ne félj tőle!
2009. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem kialakulóban van a porckorongsérv, sokszor majd beszakadt a hátam. Féltem én is a terhességtől. Figyeltem hogy egyek rendesen de mégse hízzak sokat. Minden rendben volt, a 33 héten becsípődött egy ideg a derekamban, a dokim kissé bet.jt, hogy mi lesz a szülésnél. El akart küldeni mr-re, neurológus, hogy majd konzultálnak, mert ha kialakult a sérv, lehet nem szülhetek rendesen, stb. Hát szerencsére egy hét alatt elmúlt a fájdalom, és természetes úton született a kislányom épp ma két hónapja.

Szerintem szülhetsz természetes úton, de beszélj a nőgyógyászoddal erről minél előbb.

Minden jót!

2009. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Pont nekem is ez a problémám még nem szülttem porckorongsérvel majd most fogok.De szolttam a dokinak a nögyogyásznak és jelenésem van majd az idegsebészhez.Szülés elött egy honapal.Ugyan is nekem 3sérvem van,sajnos van ugy hogy elég jol fáj és alig tudok lépni.Remélem birom szülésig.
2009. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem van,már a kisfiam is úgy született,hogy sérvem volt.

Többet fáj a hátam, mint máskor,meg majd leszakad a derekam,de természetesen szültem, most is úgy fogok, legalább is remélem.

2009. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát lányok most jól megilyesztettetek.Ugyan nem én kérdeztem de nálunk is aktuális a dolog.Nálam a derékrésztől kicsit lejjeb fáj és onnan sugárzik a lábamba vagy a másik oldalra is.A nnyira gáz hogy nem jutok fel az orvoshoz se a lányom nem jár oviba mert nem tudok érte fel menni.Lehet hogy ez is porckorong sérv? Most vagyok 33. héten gondoltam már kihúzom így aztán majd utánna elmegyek dokihoz.Én semmikép nem akarok császárt nyugtassatok meg hogy lehet így is szülni.
2009. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó üzenet küldőnek mondanám: hogy ez szerintem sérv, de ugye nem vagyok orvos, de ismerősek a tünetek.
2009. jan. 15. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!