Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit jelent az hogy eltávozott...

Mit jelent az hogy eltávozott a nyákdugó? És ha ez megtörtént mennyi idő lehet még a szülésig?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmről van szó, most 39 hetes és 3 napos, első babáját várja és ma reggel 8 percesek voltak a fájásai, bement az ügyeletre de haza küldték, mert még csak 1 ujnyira van megnyilva.Aki már tapasztalt ebben az ügyben , kérem segítsen.
2010. nov. 24. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 38 hetesen elment anno a nyákdugó, és 40 hét 2 naposan szültem. Nem nagyon jelent semmit, csak azt, hogy lassacskán nyílik a méhnyak, de ez hetekig eltarthat. Van, akinek csak a szülés közben távozik.
2010. nov. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem miután eltávozott a nyákdugóm és én is 1 újnyira voltam kitágulva csak 2 hét múlva szültem.Fájásaim viszont nem voltak.Lehet,hogy hamarosan szül.
2010. nov. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez változó.Nekem pénteken ment el a nyákdugóm,és szombaton 2 ujjnyira voltam nyitva,estére meg is lett a lányom.38+5hetes voltam.
2010. nov. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem december 30-án du 5-kor ment el a nyákdugó és 31-én du 13-00-kor született meg a fiam.A kiírt napon.
2010. nov. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem hétfői napon ment el a nyákdugó, szerda hajnalban jöttek a fájások, bár sokáig vajúdtam, mert nem akart nyílni a méhszáj, de szülés lett a vége. :)
2010. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem most hétfőn ment el a nyákdugóm, de még mindig semmi jele, csak jóslók vannak, de azok is már két hete. Ma vagyunk 39 hetesek.
2010. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!