Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha édesanyám császárral...

Ha édesanyám császárral szült, mert nem tágult a medencéje, mennyi az esély hogy én is úgy fogok?

Figyelt kérdés

Lehet buta a kérdés, de egyesek szerint genetikailag öröklődhetnek ezek a dolgok. Nagyon félek tőle, mert ő sajnos nem élte túl, én szeretném látni felnőni a gyerekem.

30 hkm.


2010. nov. 21. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is császárral születtem, de a kislányomat természetesen szültem.

Nem lesz semmi gond. Gratulálok a babához.

2010. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, remélem igazad lesz :)

Gratulálok a kislányodhoz!

2010. nov. 21. 20:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Anyukám engem császárral szült, én természetes úton hoztam világra a fiamat, és kimondottan könnyen:)

Neked is ilyen könnyen fog menni, ne aggódj! Gyors, könnyű, és problémamentes szülést neked!

2010. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Anyukám természetes úton szült engem, én meg sajnos császárral szültem. Szóval oda-vissza, szerencsére nem feltétlen öröklődik a rossz, és sajnos a jó sem...

Biztos, hogy minden rendben lesz!

Gyors és könnyű szülést!

2010. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató válaszokat:) Aranyosak vagytok!

Jó babázást nektek. :)

2010. nov. 21. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:

anyukám 5gyereket hozott világra természetes úton,nekem meg már sajna a babym császárral jött világra!nem örökölhetö dolog ez,ez inkább egyénfüggö!

bocsi,h visszakérdezek,de anyukád nem élte túl a mütétet vagy a baba?ne haragudj ha fájdalmas pontot ért a kérdés!

egy kalappal neked

2010. nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom édesanyádat...

Nálunk anyukám szülése megismétlődött nálam. Nem tudm, mi lehetett az oka, de pontosan úgy történt velem, mint annak idején az én születésemkor édesanyámmal.

Mindkettőnknél fájásgyengeség, újraindított szülés, de mellette már jó tág méhszáj, méhlepény leválasztás műtétileg a szülés után és végül sem anya, sem én nem tudtunk szoptatni. (Vagyis én még csak-csak, de anya engem egyáltalán nem tudott.)

2010. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Anyukám nem élte túl sajnos, de nem is a császár miatt. Igazából a szervezete nem vette be a varratokat és mindig szétnyílt a sebe, egyszerűen nem tudtak vele mit csinálni, ami a végén elrákosodott. Ezért is félek. Igaz ennek már 22 éve, biztos sokat fejlődött az orvosvilág, de ha mégis örököltem ezt a "hajlamot"....

Köszönöm hogy Ti is válaszoltatok.

2010. nov. 23. 08:51
 9/10 anonim ***** válasza:
részvétem Anyukád miatt,nagyon sajnálom!22éve még nem voltak olyanok a varratok amik felszívódnak vagy olyan ami nem irritálja a bőrt!ezek már sokkal fejletebek!még nem volt pl:arra,h varrni kellett valamidet?mondjuk ez szerencse,de ez is egy olyan dolog,h ha azt elfogadta akkor nem lesz gond a császár utáni varrattal sem!
2010. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, Én is ebben bízom, hogy azóta sok minden változott. Bizony varrtak már engem, úgy nézek ki mint egy jobbfajta focilabda:)(rossz gyerek voltam)Eddig nem volt vele probléma, egyszer kellett csak 4 nappal tovább benntartani a varratokat, mert nem akart összehúzódni a sebem. Arra gondoltam, hogy azért az orvosommal megbeszélem, biztos ami biztos tudjon róla. Lehet hülyének néz majd...De nem érdekel. Próbálom azt bebeszélni magamnak, hogy minden rendben lesz.
2010. nov. 24. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!