Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már 29hetesen befordult a...

Ha már 29hetesen befordult a pici akkor már úgy is marad vagy változhat?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Változhat.Ha visszafordul,akkor szoktak császárral segíteni,hogy ne legyen gond.De ez elég ritka.Bízzunk benne,hogy így marad:-))
2010. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Változhat:) Első terhességnél, még feszes hasfalnál általában már úgy marad (fejvégű fekvésben).

De második, többediknél még összevissza forognak:)

Elsőnél is még megfordulhat amúgy de nagyon kicsi az esélye.

Nekem az első gyerek 18.héttől kezdve fejvégű volt, a második 29 hetesen fejvégű, de 32.re megfordult, faros volt a 37.hétig amikor is végre befordult rendesen.

2010. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
első baba remélem már így is marad
2010. nov. 21. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előbb írtam eegy faros kérdésre pont. :-) Nekem a 31. héten fejvégű volt, majd frászt kaptam, mikor a 36. heti UH-n medencevégű volt! De egy héttel később, mikor újra mentem UH-ra, befordult! Nagyon megdicsértem a kicsimet. :-)

39 hetes km

2010. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok,(első baba) 26.hétre befordult fejvégűre, pont tegnap voltam kontrollon dokinál, kérdeztem, és azt mondta, hogy ÁLTALÁBAN már így maradnak, de ha mégis megfordulna azt megérezném...hát reménykedem én is hogy most már nem nagyon akar forgolódni :)
2010. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam többször is változott.

24. hétig fejvégű,

27. héten keresztben feküdt,

30. héten megint fejvégű,

36. héten farfekvés

és végül befordult, normál úton szültem, fejvégű fekvésben volt.

2010. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg van helyük, forgolódhatnak, de nekem pl 28. hétnél szépen elhelyezkedett, s úgyis maradt szülésig. :)
2010. nov. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. nov. 23. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!