Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+4 hetes! Ilyen lehetséges?!...

39+4 hetes! Ilyen lehetséges?! 1. baba, és éjszaka befordult!

Figyelt kérdés

Már írtam ki néhány kérdést azzal kapcsolatban, h sajnos császár lesz, m nem fordult be a babám, és, h relatív téraránytalanság áll fent több doki szerint is.

Tegnap még mindig csücsült a drágánk, ma voltam UH-on, kb. fél órával ezelőtt, és tegnap óta megfordult!!! Lent van a buksija! :D És mégsem lesz olyan hatalmas baba, mint ahogy jósolták a dokik!! Lelkiekben már felkészültem a 32. hét óta, h császár lesz (igaz, nehezen akartam elfogadni), és most úgy tűnik, szülhetek természetes úton!! Én olyan boldog vagyok!!

Olvastam már többször, hogy akár a vajúdás alatt is befordulhat a baba, mert volt már rá példa, de a dokik szerint 1. babánál 1-2% rá az esély... A doki alig tért magához, mikor meglátta, h a popsija helyén a pici feje van! És én is! Nagyon vékony a hasfalam, ennek ellenére nem éreztem, h fordulna! Igaz, éjszaka majdnem indultunk a kórházba, mert kb. 1,5 órán keresztül 5-6 perces összehúzódások voltak, nagyon erősek, plusz jött még mellé nyilallgatás is (derék, csípő, comb, térd, meg odalent)...Lehet, hogy akkor fordult volna??


2009. jún. 15. 16:32
 1/6 A kérdező kommentje:
És mennyi idő lehet még hátra vajon? Most is fájdogál a pocakom és a derekam, de most nem olyan erősen...
2009. jún. 15. 16:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy így örülsz. Az én 14 hónapos kisfiam anno kb 4 hónapos terhesen befordult, de el bírom képzelni az örömöd, hisz én is nagyon elleneztem a császárt. És nagyon készültem a hüvelyi úton való szülésre lelkileg. Sikerült, életem legnagyszerűbb élménye volt. Kívánom, hogy neked is gyönyörű emléked legyen. Én 39+5 naposan szültem. Előtte való nap nyilalgatott, már reggeltől, néztem az összehúzódásokat, 20-30 percesek voltak, illetve el is múltak, de vissza is jöttek. Szóval ez egész nap így ment, de estefelé kezdett rendszereződni, este 8 körül 2-3 percesek voltak, akkor még lefeküdtem, aztán hajnali 2-kor "katt" a medencémnél, és elfolyt a magzatvíz :) Másnap délre meglett. Szóval minden lehet ;) Könnyű, szép szülést!!!!
2009. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj de jó olvasni a soraid, a boldogságod ott van a sorokban is!!!

Én is nagyon örülök neki, hogy befordult a babád, most már Ő is biztosan készülődik a nagy találkozásra! :)

Nagyon könnyű szülést kívánok Neked, és sok sok örömet a picihez!

2009. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki, próbálj normál úton szülni-menni fog:-) És ha bármi gond van, még mindig lehet császár.

Könnyű szülést, mert nemsokára jön a baba:-)

2009. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Időd mint a tenger 1-2nap:) azért nem mennék messze a telefontól és a kispapától:)

Örülök, hogy a picur jobb belátásra tért:) Szép szülést, jó babázást.

2009. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, jókívánságaitokat!! Ha már egy befordulástól ilyen boldog lettem, mi lesz, mikor a karomban tarthatom végre már a kislányomat?! Szerintem azt el sem lehet képzelni, de azért próbálkozom :)

És remélem, hamarosan át is élhetem!! :D

2009. jún. 15. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!