Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés volt, amikor...

Milyen érzés volt, amikor szülésnél úgy döntöttek, hogy császár?

Figyelt kérdés
Nálam fenn állt a császsár lehetősége,de végül is sikerült természetes úton szülni. De akkor nagyon megíjedtem, hogy mi lesz, ha betolnak a műtőbe. Félelmetes volt?
2010. nov. 20. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én rendes roszul lettem persze nem attol hogy kimondták hanem attol ahogy a 2 orvos egymásra nézett és hallotam amint mondták hogy 1 percet se várnak tovább azzona mütét ! Nekem akkor nem mondták miért van erre szügség utána tudtam meg hogy teljesen leesett a kisfiam szivhangja.
2010. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

engem sokkolt a hír!nem erre készültünk a párommal(apás szülést terveztünk)és nagyon csalódott voltam,h elsö babámat császárral hozom világra!nagyon szerettem volna természetesen szülni,de mondták,h nem tetszik nekik a baba szívhangja és már 7órája elfolyt vizem így a fertözés veszély miatt is fölösleges várni,hisz ugyse indul be a szülés még oxitocint se adnak,mert az se segítene!szóval én rosszul éltem meg,de ennek így kellett lennie

azóta 15hónap telt el és van egy gyönyörü,imádott kiscsajszim

2010. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is megkönnybbültem, mert nagyon sokat szenvedtem a vajúdás alatt. Már a végefelé mondogattam a férjemnek, hogy menjünk a műtőbe, de erre nem emlékszem. Amikor beadták a szurikat a gerincemhez, na akkor nagyon megnyugodtam. Amikor megszületett a kislányunk, mindenki jött gratulálni, én meg csak sírtam a boldogságtól. Szóval, tök mindegy, hogy hogy születnek a babók, csak rendben legyenek, anya és gyermeke egyaránt.
2010. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!