Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek sokszor volt fájdalmas...

Akinek sokszor volt fájdalmas a menstruációja, annál esélyesebb, hogy a szülése is fájdalmasabb lesz? Vagy nem függ össze a 2?

Figyelt kérdés
Mielőtt fogamzásgátlót szedtem volna, néha a pokol kínjait éltem át az 1. nap, pedig magas a fájdalomküszöböm, mikor hosszában felrepedt a lában, és varták, azt is bírtam. De attól félek, h a szülés mindennél rosszabb lesz. Éreztem már úgy, hogy majdnem megpusztulok, se ülve, se fekve, se állva nem volt jó, még beszélni se volt erőm, úgy éreztem, kiszakad a belsőm. A szülés is ilyesmi érzés?
2010. nov. 9. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

A szülés fáj és semmilyen fájdalomhoz se lehet hasonlítani viszont nagyon megéri azt a fájdalmat.

2010. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szülés sokkal fájdalmasabb annál, mint amit el tudsz képzelni! Ezért beszélj az orvosoddal hátha támogatja az EDA-t! Engem a szülés alatt mindvégig az nyugtatott, hogy ezek a fájások, fájdalmak értelmes dologért vannak, nem pedig csak egy menstruáció miatt.


Más. Én is nagyon hasfájós voltam a mensi első napján, semmi sem segített. Kétszer szültem, elmúltak azok a fájdalmas napok, minta hogy ezzel sokan nyugtattak. Helyette viszont iszonyatos mennyiségű vérzésem van, de ezt még könnyebb kezelni, mint évekig azt a szörnyű fájdalmat!

2010. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát öööö nem akarlak elriasztani de szorozd be jópárral...mondjuk nekem nem fájt a mensim, a szülés viszont rohadtul fájt, azt hittem nem élem túl:) de szerintem vagyunk ezzel így még jópár ezren:) Aztán mintha elfújták volna úgy elmúlik, csak a babát látja az ember:)

Szóval nekem pont azóta szörnyű a mensi mióta szültem, nem bírok gyógyszerezés nélkül megmaradni se annyira görcsöl. Inkább szülnék komolyan mondom..annak legalább volt értelme.

2010. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én se leszek eltérő a válasszal, a szülés vagy 10szer olyan fájdalmas, mint egy jókora mensis görcs. Eda-val lehet csillapítani, de a toló fájások előtt azt is leállítják. Viszont!

Annyira erős hormonbomba szabadul fel a szervezetben, és a végeredmény olyan "kézzelfogható", hogy a szülő nő rengeteg energiával rendelkezik. Fogalmam sincs hogy bírtam ki, de kibírtam, sokmillió anyához hasonlóan....:) (Azt mondják egyébként ezt a fájdalmat csakis a nők bírják ki, férfiak már a felénél feladnák.)

2010. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem nagyon fajta mensi es sokszor hanytam is az elso napon.

A szuleshez kepest az olyan volt mintha nem is letezne.

Az elso mensi fajt a szules utan is, azota viszont szerintem jobb lett, vagy csak mashogy ertekelem a fajdalmat....nem tudom.

Ha tudsz szulj EDA nelkul, de nem szegyen fajdalomcsillapitast kerni!!!

Lehet Neked nem is fog fajni :)

Koleganom 45 perc alatt szult meg egy 4200g babat.

Az elso fajastul a megszuleteseig volt 45 perc.

Ugy tervezte, hogy fajdalomcsillapitassal kert, de nem ertek be a korhazba csak a kitolasi reszre :D

En 42 orat vajudtam es nem akartam kerni es a ferjem nem is engedte volna.

2010. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!