Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elotti Utolsó napokban...

Szülés elotti Utolsó napokban mikor mar menni alig birok erdmes pihenni vagy inkabb erőltetni az aktivitás?

Figyelt kérdés
tegnap 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én erőltettem az aktivitást (fészekrakó is működésbe lépett). Jó nagy szívás volt, mert kimerülten mentem szülni. Pokol volt utána, mert nem is aludtam a csecsemősosztályon szinte semmit. Szerintem ha úgy érzed pihenni kell, pihenj.
tegnap 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is azt gondolom, ha pihenni szeretnél, pihenj. Én próbáltam azért mozgásokat beiktatni, hátha beindul magától a szülés (nem indult), illetve a másodiknál már ugye ott volt a nagyobb, nem lehetett egésznap tespedni. De azért nála is igyekeztem úgy csinálni, ahogy jól esik.
tegnap 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem pihentem, mert ezer dolgom volt még. Aztán pihenésképpen előző nap még kimentem egy rendezvényre. Ott a hasam önálló életet élt. Mindenki a csodájára járt, mert hatalmas volt. Azt hitték ikrek és ott fogok szülni 😂(Tudtam, hogy másnap fekszem be indításra). Gondoltam, hogy a kórházban kipihenem magam. Hát, az nem volt benne a pakliban, hogy bemegyek és mire kipakolok, elfolyik a magzatvíz. Így már az éjszakát és a másnapot is vajúdással töltöttem. Szóval 2 napja nem aludtam. Azt mondták, pihenjek, náluk lesz a gyerek. Talán 1 órát aludtam, amikor jöttek, hogy bocs,kihoznák egy kicsit, mert már mindenkit felkiabált🤣Akkor se aludtam sokat. Na, meg azóta se😉

Ha újra kezdhetném aludnék előtte, csak még nem tudom, mikor. Valahogy nem fért bele.

tegnap 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mozogtam, amennyi kenyelmes volt. Nem is tudtam volna megeroltetni magam, tekintve hogy mar aludni is alig tudtam, nem birtam egyszeruen :D

Hogy mondjak valami biztatot is, nekem az ujszulott idoszak meg ugyis pihentetobb volt, hogy a kisfiam orankent kelt ejszaka. Komolyan tobbet aludtam igy, mint terhesen 😃

tegnap 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Hogy hogy menni alig bírsz? Ha normális állóképességed, fizikumod lenne ilyennek nem szabadna lennie.
tegnap 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Reggel elvittem a gyereket iskolába. Mikor hazaértem gyors megcsináltam otthon az nst-t és nekiálltam átrendezni az előszobai szekrényeket.

Eltelt 30-40 perc mikor hívott az orvosom hogy nem akarok-e bemenni a kórházba mert olyan eredményeket mutatott a gép hogy ebből baba lesz.

(Még lehetett orvost fogadni)

Nem akartam elhinni de hazahívtam a férjem hogy ne orroljon rám a doki hogy nem megyünk át.

Kb 11 óra volt műre oda jutottunk mert férjemnek még ki kellett fürödni a fémporból meg ugye hazaérnie.

Délután 5kor már babáztunk.

A nagyobbal sem tudtam ülni a fenekemen. Ott is jöttem mentem folyamatosan.

Ha akartam volna se tudtam volna pihenni

tegnap 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5, te voltál amúgy már terhes?

mondjuk én 2x (ez a 3.) és az első kettővel csodálatos volt minden...

a 3. terhességem meg szenvedés és egy 1,5 évessel voltam itthon, van fizikumom, a 2. terhesség alatt sokkal többet tudtam pihenni. 39 hetes vagyok és 1,5 hete fáj MINDENEM. még az is ha fekszem és át akarok fordulni a másik oldalamra, sokszor üvöltenem kell olyan fájdalmaim vannak

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Én kétszer voltam terhes. 4 és 4,5 kilós gyerekeket szültem de nem gondolom hogy ez a fájdalom normális hogy fordulás közben üvölteni tudnál...nézesd meg magad

ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!