Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baba aktivitása a pocakban...

A baba aktivitása a pocakban előrejelzi, hogy milyen természete lesz pocakon kívül?

Figyelt kérdés

Az első lányom nagyon kis nyugodt volt a terhesség alatt, az ultrahangokon békésen szundikált, néha-néha táncolt egy kicsit, de nem vészesen, kb 16 hetes terhesen éreztem először motoszkálni odabent párnaponta, de később is alapvetően nyugodt volt, nyilván voltak aktívabb meg kevésbé aktív napjai, de azért összességében nem volt olyan problémám, hogy ne tudtam volna tőle aludni este vagy akármi. Most lesz 2 éves, nyilván a korosztályának megfelelő a viselkedése, de azért nem mondhatnám egy lelőhetetlen energiabombának, könnyen kezelhető akkor is, ha nem futott le egy félmaratont előtte.


Most vagyok 16 hetes a (feltehetően) húgával, már több, mint egy hete érzem, majdnem minden nap, naponta többször is, az ultrahangokon folyton táncikált eddig mindig, úgy kellett a 12. heti genetikain elkapni egy jó pillanatát az orvosnak, hogy le tudja mérni. Vajon van okom félni? :D


Csak kíváncsi vagyok, vannak-e másoknak hasonló tapasztalatai, nyilván nem gondolom, hogy ez olyan hatalmas nagy jelentőségű lenne, csak így felmerült bennem a kérdés :)


2022. jún. 9. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pontaz ellentettje lett


Pocakban nyugod babák

Kinn meg izgága gyerekek lettek

2022. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
egy ikres tapasztalat: pocakban az egyik határozottan többet mozgott mint a másik. Az első évükig kb. ugyanaz volt az arány, aztán teljesen átfordultak.
2022. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a kisfiamról tudok nyilatkozni, nagyon mozgékony volt a hasamban. Kint ahogy megtanult járni (mondjuk azt nem siette el, csak 18 hónapos korában kezdte el) azóta is nagyon eleven, szerintem nagyobb a mozgásigénye, mint a többi gyereknek.

Most megint terhes vagyok, kíváncsi vagyok, a tesóval mi lesz a helyzet.

2022. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiam nyugodt volt a hasamban és elég nyugodt kint is (már 10 éves). A kislányom sokkal izgágább volt bent. Most 21 hónapos és ha ébren van, meg nem áll, szóval nálunk előre jelezte, igen.
2022. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem alig mocorgott most lelőhetetlen
2022. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az első bent is kint is hiperaktív, a második bent is kint is halál nyugis
2022. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kislányom nagyon nyugis volt pocakban. És az életben is sokkal nyugodtabb. Nem hiperaktív ,megfontolt..


Kisfiam brutál volt míg pocakban volt.😀

Most lesz 5 éves. És most is brutalis.😅

Nagyon eleven ,örökmozgó gyerek.

2022. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam sokat mozgott a hasamban, kint is mozgékony, futkosos gyerek, még ha ül vagy fekszik is folyton mocorog közben.
2022. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon keveset mozgott a lànyom és ha mozgott is nem volt erős.Idekint mindig nyugott,jo alvó baba volt.Most két éves,szeret ugrabugrálni,de nem mondanám hiperaktívnak,nyugott és mai napig nagyon jol alszik.Nem tudom van e össze függés,vagy véletlen.
2022. jún. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!