Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mihez lehetne a legjobban...

Mihez lehetne a legjobban hasonlítani a szülési vájdalmat?

Figyelt kérdés
Szeretnék anyuka lenni,mindig is nagy családban gondolkodtam.Viszont ettől a részétől kicsit félek.Mihez tudnátok a legjobban hasonlítani ezt a fájdalmat ami igazàból végeredményben megéri?

tegnap 07:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Minden osszehuzodast ugy eltem meg mintha most fogok meghalni.. egyebkent egy igazi ordoguzos filmbe illo kitekeredes.. majd csaszar.. 3 hetig eros fajdalmaim voltak.. 4 het elteltevel mindig vannak fajdalmaim de mar nagyon gyengek inkabb csak kellemetlen
tegnap 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nekem volt mindkét szülésem után (terhesség miatt) vesekővem. A vesekő egy fokkal jobb volt. A szülési fájdalom olyan, mintha egyszerre több csontod törne. Nem tudom elképzelni, hogy van ennél rosszabb. Ennek ellenére hamarosan megint szülni fogok.🤣
tegnap 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%
Én a 9-eshez csatlakozom, nekem is sokkal inkább ahhoz hasonlított, mint amikor pl. ételmérgezést vagy egy durva fosós vírust benyal az ember és olyan brutális bélgörcs fogja el, hogy (elnézést) a lelkedet is kifosod, de csak görcsöl tovább és tovább és az egész testedet iszonyatos görcsbe rántja össze, de már semmi nem jön. Nekem ballonnal indítottak este 8kor és reggel 6kor repesztettek burkot, na még előtte, az éjszaka folyamán volt inkább olyan, mint egy erősebb menstruációs görcs, de az még semmi nem volt, még aludtam is kicsit közben. Az elején (este 8-tól másnap kb. 13 óráig) még tartottam magam, de reggel 8-9-ig csak 5 centire tágultam és nem tágultam tovább egyáltalán, úgyhogy 13 óra körül kaptam oxit és kértem EDA-t, úgy bírtam még kb. 17 óráig, de akkor már 8,5 centi voltam, és leállították az EDA-t, hogy mostmár mingyárt jönnek a tolófájások, viszont ott megint megállt a folyamat, nem tágultam tovább és hiába voltak már kb. tolófájásaim, nem nyílt ki a méhszáj teljesen. Na ott én már nem tudtam kontrollálni magam, mert nem nyomhattam, de kb. folyamatosan jöttek az iszonyú görcsök. Én erre emlékszem leginkább, hogy ez volt a legrosszabb, az oldalamon feküdtem kb. magzatpózban, kapaszkodtam az ágy korlátjába és hát bizony kiabáltam, ahogy jött az újabb és újabb görcs és rántotta össze a testemet. Az már csak hab volt a tortán, ohgy hiába voltam kint 3x is wc-n vajúdás közben kakkantani, amikor még tudtam járni, de folyamatosan úgy éreztem, hogy bekakilok, ahogy préselődött bennem minden össze. Végül császár lett este fél9-kor, nem húztuk tovább 24 órányi vajúdás után, már eleve mekóniumos volt a magzatvíz és elkezdtem vérezni is, úgyhogy a dokival egyetértésben a császár mellett döntöttünk, szóval én kimaxoltam mindenféle fájdalmat. :D
tegnap 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
55%
Képzeld el a valaha volt legdurvább menstruációs görcsödet, amitől már majdnem ájuldoztál, és szorozd be még vagy ezerrel. Én is azt hittem, hogy túloznak, hát nem. Mondjuk én kaptam oxit, de már az elején is ez volt, utána csak fokozódott.
tegnap 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!