Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok szülész-nőgyógyász...

Ajánlanátok szülész-nőgyógyászokat a Szent Imrében? Lehet magánrendelése is. Illetve akinek van az adott orvosnál gerincérzéstelenítésnél is tapasztalata, azt is megkérném, hogy ossza meg velem.:)

Figyelt kérdés

okt. 8. 16:06
 1/10 babyboom567 ***** válasza:
88%
nem lehet már orvost választani,az csinál mindent aki épp bent van.Gerincérzéstelenítőt meg anesztes csinál, pont aki bent lesz(ha lesz)
okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom; de attól még a vizsgálatokra sem mindegy, hogy egy vadállatok megyek vagy egy normális orvoshoz
okt. 8. 16:41
 3/10 A kérdező kommentje:
*vadállathoz
okt. 8. 16:41
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Magánba lehet választani #1
okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Lehet off, de ha teheted, kerüld el a Szent Imrét.
okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Hú, 10 éve szültem ott. Borzasztó szülésélményem volt, a szülésznők úgy kezeltek, hogy azt senkinek sem kívánom.

Viszont akinél szültem, az egy nagyon jó, nagyon kedves orvos volt. Nem tudom, ott van e még Dr. Bálint Balázs. Ő volt az egyetlen, aki emberségesen bánt velem.

okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
#5 én jerülöm id
okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem tavaly előtt egyáltalán nem volt rossz tapasztalatom ott. Egy teljesen normális, fiatal doktornőnél szültem. Szülésznőre nem is emlékszem milyen volt, nem hiszem hogy sok vizet zavart.

Vizsgalatokra nem a Szent Imrébe kell járni, hanem lakhelytől függően másik kórházakba. Az Imre csak a végén "vesz át" mikor már az NST-k vannak. (Amiket itt más kórházakkal ellentétben a Covid óta normál terhességnél csak a 38. héten kezdenek el csinálni, legalábbis akkor még így volt). Szóval ha a terhességi vizsgálatokra keresel orvost, tudni kéne hogy melyik kórházba pontosan, mert több kórház tartozik hozzájuk, pl az érdi meg a 11. kerületi is. Én a Szent Kristófba jártam a Nyulasihoz, az egy bunkó de legalább nem vizsgálgat feleslegesen.

okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Államiban már nem lehet orvost választani.

Nekem 1, 3 és 5 éve jó tapasztalatom volt a Szent Imrével és az éppen ügyeletes dolgozókkal, az ismerőseim többségének szintúgy, bár volt, akinek választott orvosa/szülésznője volt.

okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
okt. 9. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!