Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » TritonLife kórházból melyik...

TritonLife kórházból melyik szülèsz orvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kinek milyen élménye van a szülèszettel?

aug. 21. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ügyeletben szültem Siklós Nóránál. Hogy őszinte legyek, emlékeim szerint ő csak ott volt.

Végig a szülésznő foglalkozott velem és vitte végig az elejétől a végéig a szülést, ő Lovász Hanna volt.

Kisfiam gátvédelemmel született :) Teljesen háborítatlan, szép szülésélmény volt.

aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Pop Andreát javasolták, de ő már nem tudott vállalni, helyette lett Márkus László, a szülésznőt pedig ő javasolta, Bogár Boglárkát (őt amúgy más, "szakmabeli" családtag is javasolta). Nekem elsődleges szempont volt, hogy a körülmények (első szülés, betöltött 46. év és donorpetesejtes lombik) ellenére legalább adjunk esélyt a természetes szülésnek, ebben ők partnerek voltak. Kisfiam nem akart elindulni, úgyhogy végül 41+0-nál indítottak, de nem volt semmi presszió, idegeskedés, nyomasztás stb. Ballon, oxi, epi, spinning baby technika, minden volt, de 8,5 centinél nem tágultam tovább, így végül 24 órányi vajúdás után közösen a császár mellett döntöttünk. Nekem ennek ellenére vagy ezzel együtt jó élmény volt (oké, voltak pillanatok, amiket elfelejtenék :D, és meg kell mondjam minden kifizetett fillért megért, amilyen szolgáltatást, de főleg emberi és szakmai hozzáállást kaptunk közben és utána is.
aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a Triton jöhet szóba? Egyre több horror sztorit hallok onnan is, SZTK szintű ellátással. Szerintem gondold meg.
aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: én májusban szültem, a saját orvosomon és szülésznőmőn kívül többen is kezeltek, elláttak, semmi ilyesmit nem tapasztaltam, maximálisan elégedettek voltunk mindennel, beleértve a takarítást és a kaját is.
aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!