Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon a kórházba mit kell...

Miskolcon a kórházba mit kell vinni szüléshez ? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!🌸

Akik mostanában szültek

📍Miskolcon📍

Le tudnák írni pontosan mi az amit vinni kell ?:) és mi az amit jó ha viszel?

Első babát nem itt szültem, és akkor teljesen mindent is vinni kellett anyának- babának.

De itt elvileg nem, és ahány ember annyiféle info.

(Már nem friss az élményünk)

Így próbálom össze rakni a képet.

Szülőszoba baba- anya és osztályra is anya - baba rész is érdekelne!

Köszönöm ha segítesz 🥰



okt. 7. 19:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%

Textil pelust vigyél, az nem tudom, miért nincs rajta a listán, az kellett :o viszont babaplédet adtak, ha lebukta, cserélték is.


Viszont a Semmelweis szülészettel való fúzió óta nagyon durván tolják a bababarát dolgot, cumit, tápszert tilos bevinni, alá is iratnak veled valamit, hogy tudomásul veszed. Lehet kérni pótlást, ha kitartó vagy, sűrű b*szogatás mellett adnak neki.


Nekünk nem adtak, be is sárgult, de mikor kértem, egy fél órára bejött hozzám egy szoptatási tanácsadó, aki közölte, hogy van tejem, nem kell pótlás. A szobatársam kötötte az ebet a karóhoz, ők kaptak.


Viszont magadnak nem vihetsz be. Mondjuk nem tudom, mit csinálnak, ha mégis viszel, vagy nem írod alá a házirendet, megyei kórház, haza nem fognak zavarni.

okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Ha minden kötél szakad akkor úgyis jön napi egyszer férjem látogatni és csináltatok termoszba tapszert otthon ..

Aterzem a helyzeted

Szoptatási tanácsadót is hagyjuk

Nálam is volt. Ott állt felettem és kanalba kellett fejnem a tejem mindneki előtt mint egy fogyatékos ..

Hagyjuk is egyébként ha haza megy az ember úgyis azt csinál amit akar. Nem tudom mit kell erőltetni. Van akinek pl van teje de nem tetszik neki a szoptatás és úgy sem szoptat na mindegy is!

Majd valamit kitalalok erre ..

Köszi a segítséget mindnekinek, ha valakinek eszébe jut valami várom szívesen ☺️

okt. 8. 13:03
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

12# Nekem negyed órán át csavargatta a mellbimbóm mindenki előtt, hogy ugye látom, hogy van előtej.. hát bőgni tudtam volna.


Különben a gyerekágyon köpedelem parasztok, arra készülj fel. A szülőszobában normálisak vannak, de valamiért mindenáron rá akartak beszélni, hogy a férjem ne jöjjön be.

okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nekem a sok szopas(

Mert hogy nem baj ha 2 órán at cicin van.. )

Úgy szetszedte a bimbom hogy vérzett.. darabok hiányoztak belőle már volt hogy sírtam.. mert hogy bimbo védő se jó mert úgy nem tud rendesen szopizni .. katasztrófa amit művelnek amúgy az úgy nevezett szakemberek.. régen nem volt ilyen. Most miért nem döntheti el maga az ember hogy mit akar minek erőszakoskodni nem értem..

Hat figyelj én Egerben szültem úgyhogy hozzátartozóm dolgozik bent. Igaz nem ezen az osztályon de mindegy. És hat szuloszoban is seggfejek voltak. Erzestelenitot nem kaptam semmi formában. Vágtak is varrtak is.. férjem utolsó 2 órában jöhetett be stb.. szóval úgy vagyok ettől csak jobb lehet.. szóban pedig megvolt a kötelező vizit reggel és ennyi. Be basztak az ebédet oszt jónapot. Amúgy leszarnak ott is.

okt. 8. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!