Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt mindenképpen...

Szülés előtt mindenképpen adnak beöntést?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 06:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

#20


Ha egyáltalán közlik... Ismerősömnek igaz nem szülés előtt, hanem utána napokban, gátseb kezeléskor csak úgy feldugtak egy kúpot plusz "ajándék" gyanánt. Alig ért ki vécére.

tegnapelőtt 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
51%

Kórház függő.

Mohácson 2015 és 2018-ban mikor szültem kötelező volt a beöntés.


2020-ban Pécsett a 3. gyermekemnél a kutyát se érdekelte, ha nem kértél.

tegnapelőtt 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Idén márciusban szültem, kaptam kúpot, de későn. 🥴

Pontosabban inkább azt mondanám, hogy nem nagyon hatott, mert nem éreztem ingert, próbáltam elmenni, nem kellett.

Sajnos kitolásnál minden jött, de őszintén... Ha tudod, hogy ez természetes és megtörténhet, nem nagyon fog érdekelni. Legalább is engem nem érdekelt, csak hogy végre láthassam a kisfiamat. :)

tegnapelőtt 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Kórháza, helyzete és orvosa válogatja. A testvérem pár évvel előttem ugyanabban a kórházban szült, mint én és kapott (így is volt baleset, mert nem tudta, hogy több körben is jöhet az anyag). Én egyik gyereknél sem kaptam. Az elsőnél rákérdeztek, hogy mikor volt utoljára székletem (pár órán belül), a másodiknál idő sem lett volna rá.
tegnapelőtt 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél kaptam, 2.nál semmit. Ugyanaz a kórház volt.
tegnapelőtt 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Császároztak, nem kaptam.
tegnapelőtt 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Decemberben szültem Budapesten, én nem kaptam. Nem tudom, lett-e belőle bármi hátrány, mert lefoglalt az ordítás.
ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!