Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdekelne egy wattpados...

Érdekelne egy wattpados szülős/terhes gyűjtemény?

Figyelt kérdés

Valóság alapú, különböző nők terhes és szülési történetei, akik nem feltétlen osztanák meg ezt a világgal, így inkább itt írják le.

Egy egy fejezet egy nőnek a várandósságát v épp szülését mesélné el. A korházban történő, biztonságos körülmények közti könnyebtől az egészen extrém esetekig.



aug. 17. 22:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, ráfüggnék
Talán, párat megnéznék
Nem, mások története nm igen érdekel
Egyéb, leírom
32 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően a problémákról beszélni kell és nem a szőnyeg alá söpörni. De közben beszélni kell a normál, pozitív történésekről is, hogy az emberek tudják hogy nem az a normális ha erőszak vagy egyéb rossz történik. Így ebből kiindulva szerintem hasznos lenne.
aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen, de csak mert még egyetemen is tanultam, hogy itt mennyire semmibe van véve az ép szülő nő.
aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Pl erre gondoltam, ha valakinek nem világos:


[link]

aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy létező koncepció, ott van erre pl. a bezzeganya. Wattpadon ennek nincs helye.
aug. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Wattpadon miért ne lenne helye? Igaz történetek kategória is van.
aug. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

A Wattpad nem blog. Nem erre való. Az igaz történet és az élménybeszámolós gyűjtőblog között azért van különbség.

Van millió anyukás oldal, vagy lehet saját blogot nyitni, megvan ennek a maga felülete.

aug. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Én már láttam ott igaztörténetek fül alatt "beszámolót", csak épp rendőr volt az illető. Nem gondolom hogy ez probléma lenne.
aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a wattpadnak teljesen más közönsége van
aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!