Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 3-4-5-6 héttel...

Szülés után 3-4-5-6 héttel vizesedes?

Figyelt kérdés

Volt valakinek vizes a keze lába szules utan ennyi idovel? Reggelre alig tudok felállni, a jobb lábamat érinti. Meg a kezeimet.

Szülés után egyebkent badagadt mindenem az kb 1 hét alatt elmult es azota ujra jelentkezett.

Nem latvanyos , inkabb csak erzem hogy feszul meg faj.

Mit lehet tenni ellene?

Es miert csak a jobb labamat erinti?


Vernyomasom az rendben van. Terhesseg alatt cordaflexet szedtem, de nem magas vernyomas , hanem mehosszehuzodasok miatt.

Lehet ennek valami koze?

Tudom orvos…😃 holnap megyek, addig is erdekelne hogyha valakinek volt ilyen. 🙂



júl. 21. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem itt az a para, hogy csak fél oldalas. Mindenképp menj orvoshoz.
júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már szülés utáni napokban kijött, de mindkét lábra. Szinte elefántlábam volt. Alig tudtam bokacsizmába bújni, meg lépni rajta, mikor mentünk haza. Pár hétig még megvolt. Ez normális volt szülés után.


Nem érzed, hogy forró lenne egyes helyeken a dagadó lábad? A trombózis tüneteinek olvass utána, ha bármi jelentkezik holnapig, kórház!

júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ket kezem meg a jobb labam. De nincs nagyon bedagadva inkabb csak azt az erzest erzem, meg a sarkam is faj tole. Feszulnek a labujjain meg a kezemen is az ujjaim.

Nem erzem hogy forro lenne es ahogy telik a nap ugy jobb lesz a labamon, de a kezemben egesz nap erzem.🤨


Lehet a kialvatlansag+ a meleg miatt?

júl. 21. 13:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő.... azért a trombózist ki kéne zárni!
júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Annak mik a tunetei?
júl. 21. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég hasonló ahhoz, amit leírtál a lábadra.

Jobb esetben csak keringési probléma van a meleg miatt.

júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hova gondolsz ***** válasza:

Kérdező, nekem volt ágyéktól bokáig tartó trombózisom. Igaz nem szülés után.

Bedagadt láb, piros foltok, és kemény volt a lábikrám, valamint nem nagyon tudtam ráállni.

A kórházban úgy ellenőrizték, hogy hogy halad a gyógyulásom, hogy hanyatt kellett feküdnöm, felhúzni a bal lábam (abban volt a trombózis) és a doki így "lötyögtette":) jobbra-balra a lábikrám. Amíg kemény volt, injekcióban kaptam a vérhígítót, amikor már nem volt annyira kemény és mozdul valamerre, akkor tablettába hozták minden nap ugyanabban az időben.

De remélem, hogy a 6-osnak igaza van és csak keringési probléma. De tényleg jó lenne kizárni a trombózist, nem tudom, hogy ügyeletet tudsz-e kihívni? Mert ilyenkor (mármint trombózis esetén) jobb feküdni.

júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat , remelem semmi komoly..
júl. 22. 02:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltál orvosnál?
júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen.

Nem trombozis gyanus, csak sima vizesedes . Mar most mindket labam faj meg a kezeim is. 🙁

Nem adtak ra semmit… szoptatok es az miatt nem irt ki semmit az orvos. 🤨

júl. 23. 00:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!