Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárnál van...

Programozott császárnál van bent szülésznő?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs!A doki ,az anesztes és egy vagy két műtős!Legalábbis nálunk így volt!Kint meg egy csecsemőápoló várja a babát,hogy megtisztogassa!
2010. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam volt(nem kértem fel,tehát alapból)Ő készített elő a szülőszobán,aztán a műtőben neki adták oda a babát,ő vitte a csecsemőshöz,orvoshoz és utána nekem visszahozta a műtőbe a fejemhez kb 5 percre.
2010. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!Nálam az első császárnál 2 doki, anesztes és egy műtősegéd volt,de ez egy sürgősségi műtét volt.

A másodiknál már be volt ütemezve és gerinc közeli érzéstelenítés volt.Ott jelen volt az orvosom,még egy orvos (mivel császárnál 2 orvos van a műtőben) anesztes,2műtő segéd,csecsemős és egy szülésznő!

Az volt a legjobb,hogy azonnal láthattam a lányomat! :-)

2010. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs bent olyankor. 3 doki volt,1 műtősnéni,aki nyomta ki a gyereket,a fejemnél az anesztezes doktornő,és egy csecsemős,aki vitte el a babát.
2010. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az első császár nekem is menet közben alakult úgy, akkor volt bent szülésznő. A második 99%, hogy programozott lesz (elvileg még a héten, már betöltöttem a 40. hetet, hamarosan döntenek), jó lenne, ha megint lenne bent egy.
2010. nov. 4. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Hogy zajlott a műtét?Remélem minden rendben volt.

Jobban fájt vagy kevésbé utána?

2010. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia! A műtét elég komplikáltra sikeredett, mert a kisfiam haránt feküdt, ráadásul nagyon fent volt és kötött egy csomót a köldökzsinórra is. Így sajnos a méhemet felvágták hosszában is, nem csak keresztben. De hogy jót is írjak: már eltelt 3 hét, a kisfiam gyönyörű, és a műtét után kb. 1 héttel szinte már semmi fájdalmam nem volt, sokkal gyorsabban épültem fel, mint az első császár után. Nálam egyébként volt bent szülésznő, ő vitte ki a babámat, amikor kiemelték.
2010. nov. 29. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!