Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnál is ez volt? Ki szült a...

Másnál is ez volt? Ki szült a Debreceni klinikán?

Figyelt kérdés

Indítás lesz kolesztázis miatt.

Több orvost is megkérdeztem, hogy a párom a vajúdás melyik szakaszában lehet bent velem.


Azt mondták, hogy ameddig nem visznek fel szülni nem lehet velem, szülésnél mindenféle képpen bent lehet. De a vajúdás alatt csak már nagyon a vége fele maximum, lényegében mielott visznek szülni.


Alapból 1 óra mire beér a párom. Semmi támogatásom nem lesz, ott szenvedjem végig az egészet tök egyedül, hogy néha bejön valami nővér és megvizsgál?


Azt hittem legalább ha már 7-8 centinél fogok tartani már beengedik.

Csak rossz mert apás szülést terveztünk de nem úgy, hogy már csak mikor szülök akkor lesz ott, szerintem teljesen önkivületi állapotba leszek egy szót nem fogok tudni vele váltani.



jún. 24. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez sajnos a legtobb korhazban igy van. Kozos vajudo van, tobb eppen szulni keszulo novel, oda senki nem viszi a parjat.

A szuloszoba, ahol mar csak ti vagytok, oda lehet.

jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Én ahány helyet érintőlegesen ismerek, mindenhol azt tapasztaltam, hogy egyből szülőszobára viszik a kismamát ha van hely. A vajúdóban csak akkor teszik, ha teltház van, nincs szabad szülőszoba.
jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Vajúdáskor már "fel"visznek, onnantól veled lehet. Nem lent a terhespatológián fogsz vajúdni. Oda meg nyilván nem mehet, mert oda egyébként se mehet be latogató.
jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 babyboom567 ***** válasza:
14%

Hihetetlen, hogy ilyen veszélyben vagytok,és azon nyafogsz,hogy senki sem fog szórakoztatni szülés közben.Azon drukkolj, hogy minél hamarabb szülessen meg,és ne legyen baja.

Ennek a kérdésnek úgy kellett volna megszületni hogy

"terhességi kolesztázisom van, indítják a szülést, nyugtassatok meg,hogy nem lesz baja a babának kérlek"

jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nyugodt vagyok, hogy nem lesz baja a babának kokesztázis miatt.Mert egyáltalán nem vészes a helyzet, az epesavam már teljesen rendben van. Aggódtam miatta eleget az elején, azóta rendben van, a gyógyszert is felesleges szednem. Csak egyszerűen protokol miatt índítják. Meg már amugy is a 38 hétben vagyok. Pont tökéletes szüléshez:)


Kiváncsi vagyok, hogy fog alakulni. Mióta kiírtam a kérdést már kicsit lenyugodtam nem idegeskedek miatta. Csak remélem időben jeleznek a páromnak és nem marad le semmiről, ő is emiatt aggódik.

jún. 24. 16:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem azért szeretném, hogy a párom bent legyen, hogy ő engem szórakoztasson, hanem mert nekem nagyon nagy megnyugvás hogyha velem van, támogat, sok mindenen keresztül mentünk már együtt. Segít lelkiekben a jelenléte:)
jún. 24. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!