Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Farfekvéses baba befordulása...

Farfekvéses baba befordulása homeopátiával?

Figyelt kérdés

Aki próbálta esetleg, hogy alkalmaztátok? Nem sok információt találtam erről a neten.

Annyit találtam csak hogy a Pulsatilla C30-ból naponta 1 adagot érdemes szedni 3 napig. Nekem a Pulsatillából csak a C15-ös verzió van itthon, az is jó lehet? Szedjem mondjuk 3 helyett 5 napig vagy az adagot duplázzam emiatt? Még nagyon új vagyok a témában. :)


Ui. Az ilyen “ez a legnagyobb kamu a világon” és társai válaszoktól kíméljetek. Aki nem hisz benne, az kérem görgessen tovább egy másik kérdésre. Köszönöm! :)


35 hkm



jún. 19. 12:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
ma 12:50 Kérdező az a baj, ami szerinted neked hasznos válasz lenne az a csecsemőnek nem biztos, és az embereket inkább az érdekli.
jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, van annak valami bája, hogy te reklamálsz a válaszadók miatt, akiknek szerinted nem erősségük az értő olvasás - miközben te varázsbogyókkal akarod befordítani a babádat.

Ennek ellenére komplikációmentes szülést és jó egészséget kívánok neked és a gyereknek is.

jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

A C15 a szülésnél kell majd, a tolófájások olyanok lesznek tőle, mintha szivárványokon ugrálnál.

Ahogy kibukkan a baba feje, nyomj a szájába egyet neki is, utána majd együtt ugrálhattok a szivárványon.

jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, magyarázd el, hogy szerinted miként hat a baba helyzetére a bogyó?

Amúgy még befordulhat, semmi köze sem lesz a homeopátiához, de megtörténhet. Nekem 36 hetesen fordult be, éreztem is, mert már nehezen fért el, de valahogy megoldotta és befordult 🤷🏼‍♀️.

jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Amelyik gyógyszer hat, az nem a hiten alapszik 😅
jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
35 hetesen még befordulhat, ha szedsz homeobogyót, ha nem. Vannak tornagyakorlatok, amik segíthetnek és van külső fordítás is (államiban is). Nekem mondjuk előbbiek nem segítettek, utóbbit nem lehetett, de ettől még rendben megszületett a babám. Sok szerencsét nektek!
jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
En 32 hetes vagyok, szinten faros baba (eddig) es nem erdekel, ha nem fordul be. Akkor csaszar lesz, kesz. Bent semmikeppen nem fog maradni.
jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!