Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Farfekvéses baba befordulása...

Farfekvéses baba befordulása homeopátiával?

Figyelt kérdés

Aki próbálta esetleg, hogy alkalmaztátok? Nem sok információt találtam erről a neten.

Annyit találtam csak hogy a Pulsatilla C30-ból naponta 1 adagot érdemes szedni 3 napig. Nekem a Pulsatillából csak a C15-ös verzió van itthon, az is jó lehet? Szedjem mondjuk 3 helyett 5 napig vagy az adagot duplázzam emiatt? Még nagyon új vagyok a témában. :)


Ui. Az ilyen “ez a legnagyobb kamu a világon” és társai válaszoktól kíméljetek. Aki nem hisz benne, az kérem görgessen tovább egy másik kérdésre. Köszönöm! :)


35 hkm



jún. 19. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
A C15-ös szerintem pontosan annyira fog használni, mint a C30. Vagy duplázhatod is a dózist, esetleg megpróbálhatod fél lábon szökkenés közben beszedni. Csak ne felejts el lábat váltani minden szemnél!
jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
A valóság nem hit kérdése. Pláne, ha gyerekek életéről van szó.
jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
mivel víz van benne, tökmindegy, mennyit szedsz
jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Homeopátiás szerekkel akarod befordítani a babát? Ennyi erővel hívhatod Biri nénnyét is, ő is segít épp annyit, mint a homeopátiás bogyók.
jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha megszületik nehogy homeopátiával tápláld!
jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Látom az értő olvasás nem az erősségetek! Köszönöm a ‘hasznos’ válaszokat! :)
jún. 19. 12:50
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Elég sajnálatos, hogy a gyámügy nem intézkedik, és a fajtád lehet gyerekek gyámja.
jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

Miért akarsz a természet ellen menni??

Nem véletlen nincs befordulva...

jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egy időben szedtem homeopátiás készítményeket, de hidd el, ezek nem erre valók.

Ha nem fordul bár, akkor nem fordul be. Ha emiatt császár, akkor császár. Semmi gond sincs azzal sem, teljesen rutin dolog ez ma már.

jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon szeretned es minden adott hozza, akkor menj el inkabb kulso forditasra, adj neki egy eselyt.


Orvosi vizsgalat megelozi, illetve kozben is folyamatosan nezik uh-val a babat. Csak akkor csinaljak meg, ha tenyleg lehetseges, ha mar elotte vagy akar menet kozben azt latjak, hogy nagyon nem sikerul, nem eroltetik.

jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!