Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyálkás, nyúlos fehér folyás?...

Nyálkás, nyúlos fehér folyás? 7 hete szültem!

Figyelt kérdés

2 napja van ilyen nyálkás , nyúlos,, fehér folyásom, de nincs szaga, 6 hetes kontrollon nem volt semmi gond.

Mi lehet ez? Még tisztulnék? Vagy peteérés?-Ha ez lenne nem baj hogy tegnap kezdtem el a fogamzásgátlót szedni, dokim javaslatára hogy mivel nem szoptatok, s nem tudni mikor jönne meg elöször...így mondta hogy kezdjem el szedni s majd 21 nap után akkor megjön. De ha peteérés miatt van ez a nyúlos "izé" akkor nem okoz gondot a gyógyszer?


2010. okt. 22. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!

ne hari hogy írok de én 8 hete szültem és velem is ugyan ez van....Neked rendeződött ez már?

mi volt az ok??

2011. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!