Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fehér nyálkás dolog távozása...

Fehér nyálkás dolog távozása 39 hetesen nyákdugó? Ti tornáztok még ilyen idősen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajna nekem egyáltalán nem lehetett, mert veszélyeztetett voltam. A nyákdugóra a barátnőm azt mondta neki kicsit barnás volt, nem véres, de nem fehér. Ő 2 nap múlva megszült. Nekem ilyenem nem volt, 37. hét után szültem rögtön.
2010. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem tornáztam.A nyákdugó nekem a szülészeten távozott,azt ha meglátod,nem kevered össze semmivel,az tuti!
2010. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is 39 hetes vagyok de nem tornázok...viszont sokat sétálok (a wc-re :) )

Egyre kevesebb erőm van sajnos ugy hogy már csak pihengetek.

Nekem is jött ilyen fehér nyálkás dolog de szerintem az nem nyákdugó volt, meg nem tudom neked mennyi jött, de az enyém ahhoz kevés lett volna.De a nyákdugó végül is önmagában nem jelent semmit, hisz sokan utána még hetekig húzzák!

2010. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem kedden jött először, akkor sárgás színű volt, aztán világos barna, és azóta meg barnás folyásom van. Egyre folyékonyabb lett az állaga.

Tornázni már nem szoktam, viszont minden nap sétálunk egy nagyot a párommal.

39 hetes km.

2010. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
A fehér nyálkás anyag nem nyákdugó, csak puhul fel a méhehnyakad. Nekem már hetek óra van. 40+6 hetes kismama
2010. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyákdugó nekem olyan állagú volt, mint a hajzselé, áttetsző, nem fehér, és a legvégén volt benne véres csík is. De nekem csak a vajúdáskor ment el. Fehéres nyálkás anyag már 37. héttől jött, de így is túlhordtam.
2010. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!