Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma reggel fehér, nagy mennyisé...

Ma reggel fehér, nagy mennyiségű, nyálkás folyásom volt. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Először igen meglepődtem, mert fizikailag olyan érzésem volt, mikor még menstruáltam és olyan nyálkás, darabossan jött a menstruációs váladék.

De ez fehér színű volt. A C értékem: 2111, egy ujjnyira nyitva vagyok és ekkor már nincs nyákdugóm. Jah, a legfontosabb. 37.hetes terhes vagyok.

Nem görcsölök, nem fáj a pocakom.


2009. márc. 3. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
De ez valószínű a nyákdugó volt! Én is nyitva voltam már egy ujjnyira régen mikor kijött! Én is menstruácis görcsöt éreztem előtte! Kérdezz rá orvosnál, hogy van-e teendő mert ez is mindenkinél máshogy van! Barátnőmnek szülés előtt 1,5héttel jött ki a nyákdugó én pedig még aznap megszültem! Beszélj orvossal! Sok sikert a szülésnél!:)
2009. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Húh, okés. De izgulok!!! :)
2009. márc. 3. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!