Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért kell a kórházba eldobhat...

Miért kell a kórházba eldobható bugyit vinni?

Figyelt kérdés
mire kell majd használni?
2010. okt. 21. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

a vastag betéthez,h ne a rendes bugyikat dobáld ki.

(legjobb a tenának a betétje...hidd el,kelleni fog....)

2010. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg nem lehet bugyit húzni szülés után, de a betétet meg vhova tenni kell... :-) Ezt meg, ha átázol, csak kidobod, nem kell mosogatni, csak kidobod és kész.Nekem nem jött be. Tök hülyén éreztem magamat benne, és nem is kényelmes.
2010. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Se időd, sem energiád nem lesz ott az átázott bugyikkal foglalkozni. A mennyiségről nem is beszélve. Ezzel egyszerűbb és kényelmesebb lesz a bent töltött időszakod, legalább erre nem kell figyelned.
2010. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell,csak van akinek kényelmesebb hogy nem kell mosni,csak eldobja és kész.Én sem ilyet vittem,hanem sima pamut bugyit.Nem áztam át egyszer sem,úgyhogy semmi gond nem volt.Nekünk megengedték hogy legyen rajtunk bugyi a kórházban.Gondolom ez is ahány kórház,annyi szokás.
2010. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell, csak valakinek ez kényelmesebb. Én nagy méretű pamut bugyit vittem, nekem így volt jó. Ha egy sima menzinél összevérzed véletlenül a bugyidat, azt se dobod ki, nem? Ki lehet azt mosni.
2010. okt. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, csak könnyebb mosni, eldobni, nem kell a rendes bugyikat sajnálni.

Én nem szerettem, a kínai 200 ft-os bugyi jobban tartotta fent a betéteket.

2010. okt. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Énis vittem,de nem vettem hasznát 1db-ot használtam el az 5darabból ott szenvedtem vele mire letéptem magamrol a kinais 200ftos többet ért és kényelmesebb!
2010. okt. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is vittem magammal eldobható bugyit (hálós) a kórházba, mert kaptam valakitől, és hasznát is vettem. Császár után nem bírtam volna elviselni rendes bugyit, aminek a gumija nyomja a hegemet. Ez a bugyi nem szorított sehol, a hasamra rá tudtam húzni, így nem nyomta a vágást. Azokat a pamutbugyikat, amiket én vettem, akkor húztam fel először, amikor jöttünk haza a kórházból (akkor sem volt még valami kényelmes...)
2010. okt. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én olyan tena bugyit vettem, amiben benne van már a betét is. Na az a legkirályabb. Amikor elhasználtad, csak letéped, és eldobod, és belebújsz a következőbe. :) Így néz ki: [link]
2010. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam erről a tena bugyiról, hogy jó, de aranyárban mérik. Röhejes...
2010. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!