Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közvetlen hüvelyi szülés...

Közvetlen hüvelyi szülés utáni 48 óra milyen? Érzel mensi szerü fájdalmat?

Figyelt kérdés

Miután megszültél, tényleg olyan mintha elvágnák a fájdalmat? És picit sem fáj már?

Vagy fáj, csak a vajúdási fájdalomhoz képest semminek mondható a mértéke?

Az olyan hihetetlennek hangzik, hogy utána már nem fáj semmi.


2010. okt. 21. 11:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szerencsés hogy egyedül maradsz!Próbálj vkit kérni,hogy legyen veled,segítsen.Azért ez nem úgy van,h ukmukfuk,felpattansz és kész..Enned kell,némi házimunkát végezni,szoptatni,gyereket fürdetni,tisztába tenni,valószínűleg holt fáradt leszel..
2010. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

hát nálam a szülésnél rögtön elmúlt az iszonyatos fájdalom. Gátmetszés miatt a hüvely környékére kaptam érzéstelenítő injekciókat, ezért rögtön tudtam zuhanyozni. Aludtam utána kb. 3 órát, aztán ment ki az érzéstelenítő hatása, plusz kezdett összehúzódni a méhem iszonyatos gyorsasággal, na az rettenetesen fájt, nyílván nem annyira mint a vajúdás, de egy nagyon erős menstruációs görcshöz hasonlított. Akkor mindenkit a pokolba kívántam, hogy most mi ez a fájdalom megint, mert ugye ezt senki nem mondta. De simán megérte szenvedni, mert mikor jöttem ki a kórházból vékonyabb voltam mint terhesség előtt (ezt nem tudom hogyan). A gát pedig.. 1,5 hétig fájt, 2. héten már szeretkeztem...

Remélem te is a szerencsések közé fogsz tartozni és gyorsan regenerálódsz!

Könnyű szülést!:))

22/L

2010. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

utolsónak köszi,

igen egyébként erről én se hallottam még sehol, hogy szülés után is milyen fájdalmak vannak még akkor is ha hüvelyi úton szülsz

mindenhol csak azt lehet olvasni, hogy kipottyan a gyerek és már milyen jó utána, el is felejt mindent a kismama


erre meg itt olvasom, hogy azért utána sem fenékig tejfel az élet

2010. okt. 21. 14:02
 14/14 anonim ***** válasza:

Második vagyok.Nekem az volt a baj,hogy bennem felejtettek egy jó nagy gézcsomót.Mielőtt hazamentünk,a doki megvizsgált,jól felnyomta még.Szülés után három héttel már nem bírtam enni,aludni ülni,menni,semmit,ezért megnéztem magam kistükörrel,hogy mi a baj,azt hittem,csak begyulladtam,de akkor láttam,hogy lóg valami.Üvöltve kiszedtem,és nagyon megkönnyebbültem.Mivel bele is halhattam volna,mert nagyon véreztem is 7 hétig felhívtam a dokimat,azt mondta,nem ér rá,szabin van,különben is tv-zik,ha ilyen ügyesen ki tudtam szedni magamnak,akkor mit akarok még?

És lecsapta a telefont.De most várom a második babát,ha ez nem fordul elő mégegyszer,akkor sima ügy lesz.Remélem.

2010. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!