Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsett az Édesanyák útján...

Pécsett az Édesanyák útján fogok szülni. Vigyek a manókának kisruhát bentre, vagy elég a haza jövetelre?

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeptemberben szültem ott, akkor adtak neki ruhát bentre, csak a hazajövetelhez kellett vinni. De érdemes rákérdezni (gondolom úgyis kell menned NST-re, POSE-ra)hátha azóta változott a dolog.
2008. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én négy hete szültem ott, adnak ruhát, csak a hazahozatalra hoztak be neki rucit.BUÉK!
2008. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm az infókat! Jó babázást mindenkinek! BUÉK
2008. dec. 31. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is nem rég szültem ott, ruhácskát nem kell vinni, de pelust jó ha viszel. Én pl 3 nap alatt 3 db-ot kaptam, és az első pár napban nagyon sok kell. Sok türelmet az ott dolgozókhoz! Buék
2008. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3 hete szültem, ruhát adnak, nekünk több is kellett, mert édikém teljesen lekakilta a ruhákat. Tehát ruhát nem kell, pelenkát viszont annál többet vigyél, mert szinte csak neked kell majd pelenkázni. Nekem volt, hogy elvitték valamilyen vizsgálatra és tiszta kakiban hozták vissza.

Üdv BUÉK

2009. jan. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!