Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a magzatvízvétel? Hogy...

Milyen a magzatvízvétel? Hogy csinálják, és fáj?

Figyelt kérdés
Ma van 2. napja, hogy ráhúzok a terhességre. Ma a dokim csinált méhszájvizsgálatot, de teljesen zárt. Előtte azt mondta, hogy megnézi a magzatvizet, de hát így nem tudta. Én beparáztam nagyon.
2010. okt. 9. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

orvostól is függ, h fáj-e.asszem felhelyeznek egy kacsát, azon keresztül benyúl valamivel (én nem, is néztem oda) és már kész is vagy.utána elvileg pici vérzés normális, bár szobatársamnál konkrétan megindult a szülés tőle, 3 órán belül megszült.nekem nem indította meg a szülést, 4 napot húztam rá a kiírt időpontra.féltem a vizsgálattól, sokan mondták, h fáj, nekem meg amúgy is alacsony a fájdalomküszöböm, mondtam is a dokinak, h óvatosan.nem fájt egyáltalán, picit talán kellemetlen volt.

11 napos baba anyukája

2010. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Azt nem tudom, hogy csinálják,mert én se néztem. de valami műszert használnak hozzá, azt éreztem, hát nem kellemes, fájt egy kicsit, de ki lehet bírni.
2010. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Ez nem magzatvízvétel, hanem csak magzatvíz vizsgálat. Kacsát rak fel, és egy vékony csőszerű valamit tol be aminek lámpa van a végén, és azzal nézi meg hogy tiszta-e a magzatvíz.

Én kb a 3-4. vizsgálat után nyíltam ki 1 szűk ujjnyira, mégsem fáj. 2 hét túlhordás alatt 12 alkalommal csinálták, azt hiszem bátran mondhatom, hogy kibírható.

2010. okt. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!