Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiváncsi lennék, hogy milyen...

Kiváncsi lennék, hogy milyen a kádban való vajúdás? Írjon akinek van személyes tapasztalata.

Figyelt kérdés

A múltkor voltam a párommal a máv kórházban a szülőszoba látogatáson,és mondták,hogy van ilyen lehetőség,hogy a kádban is lehet vajúdni,nagy labdákon,bordásfalnál és sima ágyban is.

Melyik lenne a jó,vagy igazából a "könnyebb"?:-)

32hetes km.


2010. okt. 7. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg vízbe vajúdni a meleg víz miatt jó
2010. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezzel az a baj hogy tök jó hogy lehet de ha majd ott leszel akkor fogod tudni hogy igazán arra vágysz-e.


nálunk - debreceni klinika- nem lehetett csak ágyon fekve lenni és őszintén ha lett volna kád meg labda meg bordásfal akkor se kellett volna...


majd ott akkor kiderül hogy szeretnéd-e igénybe venni.

persze valóban jó hogy ilyen intézményben szülsz majd de a legnagyobb áldás a bababarát szemlélet és az apás szülés ez a kettő ér a legtöbbet.

2010. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kádban vajúdtam.....jó meleg vízben!!Isteni volt és nem is fájtak annyira a fájások!!:) Bár én kimondottan a jó nagy kád vízre vágytam és nem érdekelt más csak hogy valahogy lazítani tudjak!!:)
2010. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Máv kórházzal vigyázz, inkább csak mutogatják a kádat, ahogy hallottam. Mikor valaki vajúdik, akkor meg nem támogatnak. (nem saját személyes tapasztalatom)
2010. okt. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Békéscsabán szültem 2 éve.

Ott is volt kád, nagyon dicsérték, ezért szerettem volna beleülni. A szülésznő azt mondta, hogy még korai, meg gyengíti a fájásokat...stb. Egyszer gondoltam egyet, engedtünk bele vizet a párommal, és beleültem. Nagyon jó volt, és még a tágulásban is segített.

Én csak ajánlani tudom.

2010. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!