Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenszentekkor fogok valószí...

Mindenszentekkor fogok valószínűleg szülni, ez pech a gyerekre nézve?

Figyelt kérdés

Az orvosom megállapítása szerint, akár ott november első napjaiban szülhetek.

Nagyon örülünk a baba érkezésének, de én nagyon nem örülök, hogy Mindenszentekkor érkezne!:(

Ugyanis számomra, az a hét mindig a lecsendesedésről szól, arról, hogy meglátogatjuk szeretteinket a temetőben és most még hála istennek nincs olyan szerettem eltemetve, aki miatt nagyon nehéz lenne ez a nap, de bele gondolok, hogy lesz.

Számomra a sír látogatás nem csak ezekben a napokban fontos, hanem egyébként is, de valahogy még is ezek a napok másabbak.


Úgy őszintén foglalkozott ezzel bárki is rajtam kívül?



2023. febr. 22. 23:52
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén szólva azt sem tudom pontosan melyik nap a mindenszentek. Temetőbe meg nem járok. Vagyis szerintem nem pech akkor születni, ugyanolyan nap mint a többi, ha aznap születik a gyerekem, akkor ez bizony az ő napja lesz, nem halott muksóké.

Ha te azt neveled belé, hogy ez egy szomorú nap, az ő szülinapja háttérbe szorul, mert fontosabb aznap kimenni egy rakat halott ember sírjához akiknek amúgy már tök mindegy de hát így illik, akkor a te gyerekednek pech. Rajtad múlik.

2023. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt látom ebben, hogy egy szép őszi napon fog születni, amikor gyönyörű a természet, mert én pl. nagyon szeretem az őszt. Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy pont halottak napján fog születni.

Én karácsony előtt egy héttel születtem, sosem volt igazi szülinapi bulim, mert senki nem ért rá. Mégis felnőttem és most már nem cserélném el semmiért, hogy az év legszebb időszakában va a szülinapon.

2023. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Én november 1-én születtem. Nagyon szupi, mert munkaszüneti nap, nem kell dolgozni. Amikor aktívan jártam bulizni, örültem, mert mindig volt buli a halloween miatt, és még ingyen pezsgőt is kaptam a szulinapomra.
2023. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen gyerek :( Ha már most ilyen hülyeségekkel túráztatod magad...
2023. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!